Wpis z mikrobloga

@grypa-grypowska:
Wisport akurat może się chwalić bardzo wysoką jakość produktów. Dają Ci 5 lat gwarancji na wszystko w tych plecakach i nie odrzucają żadnych reklamacji ( nie spotkałem się z odrzuceniem przez 3 lata pracy w sprzedaży tej marki). Poprostu są dumni z tego że można w Polsce robić wysokiej jakości produkty.
  • Odpowiedz
@grypa-grypowska: Widziałem podobnego typa z takim plecakiem w moro, w ogóle cały był w moro, zacząłem się zastanawiać czy to wyraz ultra patriotyzmu czy jakiegoś z------a umysłowego, w końcu chyba mamy więcej powodów do dumy niż zszycie paru kawałków materiału w kształt plecaka (°°
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@grypa-grypowska: znaczy to jest symbol rozpozna czy firmy wisport, która produkuje plecaki itp w tym sprzęt taktyczny i ich produkty są produkowane w Polsce i są z tego dumni tak samo jak wiele innych polskich firm. Koleś może mieć w dupie patriotyzm to po prostu fajna narzepka
  • Odpowiedz
@sebastian-biegalski:
Ale działanie na emigracji, takie jak np:zakładanie polskich komitetów, lub polskich bibliotek, to też walka i obrona ojczyzny.

Nie wystarczy tylko walczyć za z bronią ojczyznę z bronią, ważne jest też, aby walczyć za nią piórem

Twoje podejście do mnie też nie przemawia
  • Odpowiedz
@grypa-grypowska: Sam nie noszę tej naszywki, ale mam plecak tej firmy. Nie jara mnie militarny wygląd, ale to najlepszy plecak jaki miałem, po 4 latach codziennego używania nie widać po nim w ogóle zużycia. A napis na naszywce brzmi "proudly made in Poland" - czyli nie promuje jakiegoś nacjololo, tylko kupowanie produktów wyprodukowanych w Polsce. Słaby bait.
  • Odpowiedz