Wpis z mikrobloga

1. Czy jest możliwość odesłania paczki z urzędu pocztowo-celnego spowrotem do Chin bez jej oclenia?


@reinonak:

oczywiscie

2. Co jeśli nie wyślę wszystkich potwierdzeń we wskazanym terminie?


@reinonak:

wroci do chin

nie bedziesz musial nic za to placic :)

@CoZaGamon: Nie wiem dlaczego z taką łatwością przypisujesz mi swoje cechy. Jeśli chcesz zabłysnąć to załóż lampki choinkowe a nie poluj na nieświadomych. Popełniłem błąd że ten telefon zamawiałem i gdybym wtedy wiedział tyle co dziś to bym drugi raz go nie zamówił, ale po co wyzywać od gimbusów czy januszy.
Kto tu mówi o dispute? Chłopcze, nie chcę otwierać dispute ale chciałbym uzyskać zapewnienie od sprzedawcy że zwróci mi pieniądze
@sylwek2k: Dzięki za odpowiedzi.
1. Czy jest możliwość odesłania przeze mnie przed wskazanem terminem i z otrzymaniem od urzedu celnego potwierdzenia nadania?
2. Czy zapewnienie od sprzedawcy że zwróci mi pieniądze mogę uznać za wiarygodne i godne zaufania, jest to Official Store (przynajmniej tak jest napisane), 97% feedback? :D
1. Czy jest możliwość odesłania przeze mnie przed wskazanem terminem i z otrzymaniem od urzedu celnego potwierdzenia nadania?


@reinonak:

mozesz
nie dostaniesz potwierdzenia nadania, przesylka wraca z tym samym nr trackingowym

2. Czy zapewnienie od sprzedawcy że zwróci mi pieniądze mogę uznać za wiarygodne i godne zaufania, jest to Official Store (przynajmniej tak jest napisane), 97% feedback? :D


@reinonak:

oczywiscie, skoro napisal, ze jest "official store" store, to nie moze
@sylwek2k: Odbyłem przed chwilą rozmowę w której support ali zapewniał mnie że refund musi mieć miejsce pomimo tego że przedmiot będzie wysłany z urzędu celnego. Jest to równoznaczne ze zwrotem bez podania przyczyny. Nie znam praktyk ali ale wygodniej byłoby im napisać tak jak ty napisałeś i umyć ręce. Tymczasem oni zapewniają mnie że dostanę zwrot od sprzedawcy czym jeszcze bardziej zachęcili mnie żeby dokonać zwrotu :D Co ty o tym
Nie znam praktyk ali ale wygodniej byłoby im napisać tak jak ty napisałeś i umyć ręce.


@reinonak:

to otworz spor i podaj prawdziwy powod refundu i poczytaj co ali tam pisze w podpowiedzi :]