Wpis z mikrobloga

@Dominek: Logika magistratu w pełnej krasie.

1. Fajerwerki na miejskim w sylwestrze złe bo właściciel psa nie potrafi ruszyć dupy do weterynarza. Kij z tym, że i tak całe miasto będzie strzelać w każdym możliwym miejscu więc w sumie i tak psy nie będą zadowolone. Odwołanie pokazu miejskiego nie ma żadnego wpływu na ich kondycję psychiczną.
2. Zorganizuj w lato jeden z największych na świecie dwudniowy festiwal #!$%@? kilkutysięcy ton trotylu
Do tego fajerwerki sa z nami juz od 206 r p.n.e.. I co teraz maja ich zabronić, bo jakies pieski sie boja? A co z ludzmi, którzy od pokoleń sie nimi zajmuja, produkcja sprzedarza. Dla niektorych to jest pasja i do tego nie jest jakas mega szkodzaca i niebezpieczna dla srodowska, jak wiele ludzi probuje nam wmowic. Gorszy jest przelot wielkiego samolotu, niz odpalenie paru rakiet, czy tam wyrzutni w sylwestra. :D
@Dominek:
Ja akurat miałam psa, który bardzo bał się głośnych wybuchów, ale zawsze szłam wcześniej po tabletki do weterynarza i przesypiał całe sylwestra, więc da się.
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol Też zastanawiam się co chcieli przez to osiągnąć, skoro i tak wszyscy wokół będą strzelać xD
W ogóle ja jestem za tym żeby był tylko jeden pokaz fajerwerków, organizowany przez miasto. Przynajmniej nie byłoby tyle syfu i wypadków ( ͡° ʖ̯ ͡
W ogóle ja jestem za tym żeby był tylko jeden pokaz fajerwerków, organizowany przez miasto. Przynajmniej nie byłoby tyle syfu i wypadków ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@vanny08: Niestety sylwester to jest ten specyficzny dzień gdzie jakich głupich zakazów by nie wprowadzać czego by nie próbować ogarnąć to ludzie i tak będą odwalali trzodę. Po prostu taka specyfika tego dnia. Po prostu trzeba przełknąć ruszyć dupę jak się