Wpis z mikrobloga

dotarło do mnie że lata 13-18 zmarnowałem przez brak odpowiedniego wsparcia wśród rodziców, odrzucenie przez rówieśników, coś na co nie miałem wpływu i dośc mocno mnie to skrzywiło. Za to ostatnie lata to już tylko i wyłącznie moja wina. To ja zamiast umawiać się z dziewczynami albo chociaż próbowac spotykać się z nimi, wziąść się za siebie, pójśc do rozwojowej pracy albo chociaż nauczyć się języka obcego przeznaczyłem na żywot przegrywa. I co teraz mając 24 lvl, nieskończone studia, mega kompleksy jeśli chodzi o płeć przeciwną i słabe CV mam zrobić? Chyba tylko palnąć sobie w łeb bo skoro w tym wieku nic, kompletnie nic nie osiągnąłem to niby potem to sie zmieni? #feels #przegryw #tfwnogf
  • 5
Jeszcze możesz przeczekać drugie tyle potem nakupić udek z kurczaka popanierowac i proponować sąsiadom chodząc od domu do domu ( ͡° ͜ʖ ͡°) to podobno działa. ... i pamiętaj ze zawsze może być gorzej
@SlonecznikowyXX: Spokojnie nawet gdybyś z całą swoją obecną wiedzą cofnął się do młodszego ciała to pewnie też byś się bał zagadać, skoro teraz nie wychodzisz do ludzi to jaką masz pewność że w takiej sytuacji byś się odważył i nie powiedział że jeszcze jest czas bo za młodzi są ?