Wpis z mikrobloga

Mirki o co chodzi z tą loterią inpost i darmowym kodem na nadanie paczki o gabarycie A ?
Przecież jak patrzę na to, to można zarejestrować dowolną paczkę (np. tą, którą nadaliśmy czy też wpisać obojętnie jaki numer paczki) i mamy kod na nadanie paczki o gabarycie A xD
Przecież to jest fail.
#inpost
  • 10
@Neaopoliti wysyłam taniej niż 9pln, ale tyle razy gryzlem się z inpostem że wolałbym przepłacać u konkurencji. Zresztą święta idą i już się u nich cyrk zaczyna, zwróć uwagę że po 17 stoją już busami przy paczkomatach bo powoli nie wyrabiaja. A będzie tylko gorzej
@Neaopoliti: dlatego rejestruję paczki od razu po odbiorze przy paczkomacie żeby taka cebula jak ty miała jedno darmowe nadanie mniej, na wygranie czegokolwiek to nawet nie liczę ;) a numery są generowane w pewnym stopniu losowo i nie jesteś w stanie zgadnąć takich numerów ;)
@goraceparofki: ale to klient wybiera rodzaj wysyłki, prywatnie wysyłam kurierem DPD z opcją gwarantowanej dostawy w 24h
@embonk: no ja piszę tylko o kuriozum tego systemu rozdawania kodów na darmową paczkę. Co do generowania to wystarczy użyć prostego skryptu, więc tutaj nie widzę problemu. Stronka raczej nie ma DDOS protecion. Kod powinien dochodzić na telefon odbiorcy.