Wpis z mikrobloga

@klik34: To nie twój typ gry po prostu, ale nie da się zaprzeczyć że najbardziej dopracowany, przesuwający granice sanboxa, techniczny majstersztyk. Ilość pracy tam włożona jest absurdalna, a gra nie jest "powolnym GTA" tylko grą z własną tożsamością. To gra dla osób takich które kochają np. Kingdom Come Deliverance. Wchłonięcie w świat i życie nim, udawanie że to nie jest gra tylko staranie wczuć się na chwile w skóre kogoś innego.
Tam jeszcze dopisze bo nie zdążyłem zedytować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

GoW mnie znudził jakoś w połowie bo to kolejna gra w schemacie typowego exa Sony. Ckliwa płytka historyjka, TPP, typowy rozwój historii. Nie wiem mam wrażenie że wszystkie gry od czasów trylogii Uncharted są takie same widze ten schemat w grach od Sony. I ten schemat jeszcze przełkne, ale gra musi się czymś wybijać. GoW to dla
@Navari: Technicznie RDR2 kopie dupę tego nie da się zaprzeczyć. Mimo wszystko ja swój głos oddałem ma pająka. Nowy jork mi się podobał i jakoś nie odczuwałem w nim pustki. A to co się dzieje na ekranie po (spoiler)


To czyste złoto. Szkoda że dopiero pod koniec ;)
@klik34: Jednakże GOTY to całokształt, Spider-Man prócz wątku głównego nie ma nic ciekawego do zaoferowania ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Konstrukcja sandboxa to ta z najgorszych czasów ubisoftu, a RDR 2 po prostu żyje.

Spider-Man to spoko gra na raz, typowy popkorniak. Jak film Marvela tylko że gra ¯\_(ツ)_/¯

RDR 2 natomiast będzie teraz tym co każdy AMBITNY developer będzie próbował osiągnąć.

Żeby nie było, lubie Spider-Mana, mam