Wpis z mikrobloga

Wyobraźcie sobie, że istnieje taka Istota na świecie i jest to #p0lka, bo człowiekiem jej nie nazwę, która siedząc na portalu, gdzie rozmawia się z ludźmi, aby znaleźć kogoś, ona wpisuje łaskawie MOŻNA PISAĆ. No dzięki za pozwolenie...
No tak, księżniczka musi napluc, z góry można powiedzieć, że nie odpisze.
#tinder #przegryw
Pobierz Szakalek1920 - Wyobraźcie sobie, że istnieje taka Istota na świecie i jest to #p0lka,...
źródło: comment_Hcf3U3DBk42vgTNb2uvAcKdTSbyZkn6J.jpg
  • 50
Skoro was tak bardzo denerwują te tindery i inne badoo, to po co w ogóle tam włazicie? Szukajcie jakichś grup na fejsie skupiających się na waszych zainteresowaniach, rozmawiajcie z ludźmi w pracy/na studiach, przede wszystkich wyłaźcie z piwnicy. Tak znajduje się znajomych, a w konsekwencji drugą połowę. Nie oceniajcie ludzi na podstawie jakichś dennych aplikacji, bo to jest krzywdzące dla wielu Bogu ducha winnych fajnych dziewczyn. Tinder to nie wszystko. Ale wam
@Mtsen ale ja nie mam problemu z wychodzeniem z piwnicy, więc nie do mnie ta rada. Powiedz to ludziom z brzydka morda, która odstrasza, idź i powiedz takiemu, że powinien wyjść z piwnicy natknąć się na szydere od normictwa.
No i co, gdzie wsrod moich zainteresowań znajdę loszke? Skoro ich głównym zainteresowaniem jest Netflix, podróże, rozmowa na messengerze i jazda na koniach.
Zrozum, że takie są rozowe w większości, chociażby nie wiem
@Mtsen wszystko ok, tylko dlaczego denna aplikacja? Aplikacja jest ok, tylko niektórzy nie rozumieja jej działanie i maja pretensje, ze nie realizuje ich potrzeb.

Mysle ze statystyczny użytkownik jest zadowolony.

Z moich obserwacji wygląda to tak, ze jakby spryszczala laska do mnie pisała, to i tak by nic nie wskórała. Z drugiej strony jak dama nie chce pisac ze mna, to tez to rozumiem. Po prostu nie te fale.
@Praetorian2002: Dużo racji. Po prostu od niektórych wieje taka hipokryzja, że narzekają że ktoś się nimi nie zainteresuje, a sami przecież nie popatrzą na fajną z charakteru, choć nieurodziwą dziewczynę, bo przecież poniżej ich ligi.
@Szakalek1920: Tak samo ty masz prawo brać w prawo osoba która ci się podoba, jak i druga osoba ma prawo dać Cię w lewo, bo ty jej się nie podobasz. Proste i nieskomplikowane. Nie ma w tym żadnej filozofii. Nie zawsze będziesz targetem biorąc pod uwagę kryteria wizualne, tym bardziej na tak sprowadzającej do przedmiotowości aplikacji jak tinder.
@Szakalek1920 bo sie pomyliles, bo olewasz usuwanie par. Bo ci sie nie chce. Uwierz mi ze niektorzy maja w poważaniu statystyki. Napisze ktos ok, nie napisze tez ok. Sparuje super, nie sparuje nic sie nie stalo. Roznica jest taka, ze laski nie maja jader i maja mniejzze cisnienie. Takie prawa fizyki.
@Mtsen to nawet nie o lige chodzi tylko bardziej o cienienie. Mirki nie koga uwierzyc, ze po drugiej stronie siedzi osoba, ktora juz tyle razy przerabiala temat pt. Czesc co tam, ze nawet inwokacja 16 zgloskowcem nie robi na niej wrazenia.
@Praetorian2002: Dlatego szukanie związku na tinderze mija się z celem. Sprowadzasz się do towaru na półce, które często już nie robi na nikim wrażenia, choćbyś był nawet Elonem Muskiem w tesli na orbicie Marsa.
@Mtsen

Tak samo ty masz prawo brać w prawo osoba która ci się podoba, jak i druga osoba ma prawo dać Cię w lewo, bo ty jej się nie podobasz

Ale ja tego nie neguje.
Nie chce być ciągle targetem, skąd Ci się to wzięło?
Piszesz nie w temacie, raczej wrzucasz jakieś swoje przemyślenia dotyczące Tindera, nie wiem właściwie po co?
@Szakalek1920: Zakładam, że oceniasz tzw "p0lki" (co za beznadziejne określenie) przez pryzmat właśnie takich portali jak tinder, co zresztą sugeruje tag. Z twojego postu wynika wielki wyrzut i poczucie niesprawiedliwości z podejścia kobiet, którym nawet ujmujesz człowieczeństwo, bo kobieta jako przede wszystkim żywa i myśląca OSOBA, może mieć jakieś preferencje, a przede wszystkim mieć prawo wyboru z racji faktu, że faceci i tak spamią im skrzynkę, że im po prostu brak
@Mtsen biedna, ma zbyt dużo wiadomosci... To na cholere przesuwa nawet Kuracyjki i robi im nadzieję?
Pewnie, łatwo odwrócić kota ogonem i stwierdzić, że w sumie to kobiety na tinderze są napastowane przez złych niebieskich. Ta aplikacja do tego służy, żeby pisać z ludźmi, niestety księżniczka z laska ci napisze w opisie, że MOŻNA PISAĆ.
@Mtsen no ale skoro tak to dziala, to jesli z tego korzystasz, to na to sie godzisz. Ja moge bez bicia przyznac, ze spotkalem sie z jedna kobieta z tindera, ktora wpadla do mojego friendzone. Reszta z ktorymi pisalem nie zrobila na mnie az takiego wrazenia, zeby chcialo mi sie z nimi umawiac. Dziala to wiec w 2 strony.
@Praetorian2002: Większość moich relacji z tindera wyglądało tak samo. Często kończyło się na miłej pogawędce przy kawce, ale niczym więcej, bo nawet pomimo faktu, że dziewczyny były całkiem sympatyczne i urodziwe, po prostu nie czułem żadnej chemii. Ja sam osobiście mam mało par, może z 30 uzbieranych w niespełna miesiąc, ale jakoś żadna nie miała nigdy problemu, by nawet pociągnąć rozmowę. Nie wiem skąd oni biorą osoby, które w ogóle nie
@Praetorian2002 no i to, że się spotkales z jedną loszka, to czego ma dowodzić? Mówimy o tendencji, a nie jednym przypadku.
Po prostu tych osób nie przesuwam w prawo, tyle. Ale jest to portal ze śmiesznymi obrazkami i napisałem to pod tym tagiem, bo uważam że to adekwatne, tyle.
Nie masz co dorabiac ideologii, bo skrytykowałem jakieś lochy, które reklamują się na tinderze, a także swoje profile na Instagramie, wszystko dla atencji.