Wpis z mikrobloga

Mirki, kupię coś co będzie jeździć bez dodatkowych inwestycji, najlepiej przez jak najdłuższy czas do 5k zł? I jeżeli tak, to najlepiej w co celować. Wiem że nie ma reguły, ale co najmniej awaryjnego, z jakim silnikiem itp szukać w tej cenie i jakie roczniki.

Nie mam wymagań, poza tym żeby nie była to studnia bez dna. No i oczywiście spalanie jak najmniejsze. Ma jeździć i to jedyne wymaganie.

#motoryzacja #samochody #gielda #kupnosamochodu
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FrankUnderwood: najlepiej w tym budżecie jakaś motorynkę, może elektryczną hulajnogę? Na pewno najtaniej/km i długo posłuży plus można jeździć w korku i ścieżkami rowerowymi
Mirki, kupię coś co będzie jeździć bez dodatkowych inwestycji, najlepiej przez jak najdłuższy czas do 5k zł? I jeżeli tak, to najlepiej w co celować. Wiem że nie ma reguły, ale co najmniej awaryjnego, z jakim silnikiem itp szukać w tej cenie i jakie roczniki.


@FrankUnderwood: tak, znajomy grubas sprzedaje takie auta. Grubas auto najgrubsze fury w mieście.
@Waspin kiedyś się przymierzałem do takiej hulajnogi, byłem w sklepie jeździłem na jednej testowałem, jednak jak trzeba z laptopem do pracy jechać i zabrać ryze papieru a pada deszcz ze śniegiem to temat umiera. ( ͡ ͜ʖ ͡)))¯_(ツ)_/¯