Wpis z mikrobloga

#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zdrada

Dziewczyna 2 dni temu oznajmiła mi, że idzie w piątek z kolegą na maraton lotr.
Ogólnie nie jestem jakimś zazdrośnikiem, nie mam nic do tego, że ma kolegów i się z nimi spotyka.
Pytam co to za koleżka, powiedziała, że taki poznała go miesiąc temu na insta hmm, potem wystalkowałem, że w komentarzach mu k---a serduszka wysyłała z oficjalnego konta.
To pytam czy może poszedłbym z nimi ( ͡º ͜ʖ͡º) To ona mi, że nie bo on nie ma dziewczyny i by mu było przykro, że jest sam jakby patrzył na nas zakochanym, hmm.
Tera siedze porobiony mysle czy mi nie zaczyna przyprawiac rogów bo widać, że koleś to wyższa półka taki przystojniaczek lep na p0lki.
rales - #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zdrada 

Dzie...

źródło: comment_IOt1pqHPcoLU80ESgOeDrbtdc604JZ2N.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Protamina: lepsze zycie moze i maja ale od przegrywow i to tylko do ~30 roku zycia. Potem jak zegar biologiczny daje o sobie znac, to bije od nich desperacja, nawet mi was zal, a nie naleze do empatycznych osob...
  • Odpowiedz
@AnoniGiovanni: @agaja: troche glupoty wypisujesz, zaden facet nie idzie na randki z nowo poznana laska nie chcac czegos wiecej, a jakby nie patrzec szukanie nowych znajomych plci przeciwnej podczas zwiazku to obustronna c-----a i wylacznie prowokowanie rozpadu,to nie znajomy/a ktorych sie zna wiele lat... do tego jak jest dobrze to takich rzeczy sie drugiej osobie nie robi i tyle.
  • Odpowiedz
@bartez_94: ale czasem ludzi poznajesz. Po prostu. W pracy, u znajomych. To nie jest szukanie nowych znajomych płci przeciwnej, a z kolei unikanie "bo jestem w związku " zakrwawa jak dla mnie o paranoję.
Można kogoś polubić jako CZŁOWIEKA, a nie od razu być zainteresowanym relacja damsko-meska...

To już wiadomo czemu niektóre laski na pytanie o godzinę mówią, że maja chlopaka. Przynajmniej na mirko pisali, że tak robią :p
  • Odpowiedz