Wpis z mikrobloga

#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zdrada

Dziewczyna 2 dni temu oznajmiła mi, że idzie w piątek z kolegą na maraton lotr.
Ogólnie nie jestem jakimś zazdrośnikiem, nie mam nic do tego, że ma kolegów i się z nimi spotyka.
Pytam co to za koleżka, powiedziała, że taki poznała go miesiąc temu na insta hmm, potem wystalkowałem, że w komentarzach mu #!$%@? serduszka wysyłała z oficjalnego konta.
To pytam czy może poszedłbym z nimi ( ͡º ͜ʖ͡º) To ona mi, że nie bo on nie ma dziewczyny i by mu było przykro, że jest sam jakby patrzył na nas zakochanym, hmm.
Tera siedze porobiony mysle czy mi nie zaczyna przyprawiac rogów bo widać, że koleś to wyższa półka taki przystojniaczek lep na p0lki.
rales - #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zdrada 

Dzie...

źródło: comment_IOt1pqHPcoLU80ESgOeDrbtdc604JZ2N.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
@rales: ze przystojny to nie znaczy, że Cię zdradzi.
Nie tylko wygląd o tym decyduje.

Ale poznać go powinieneś na pewno i w sumie ona to powinna zaproponować..
  • Odpowiedz
@agaja: twoj cyrk, twoje malpy. Ja bym swojej nie pozwolil na spotkanie 1vs1 z chlopakiem (imo randka). Sila bym jej nie zatrzymal, ale zwiazku bym z taka noe chcial. Mam do tego prawo, tak samo jak ona ma prawo wybrac kolege niz mnie.
  • Odpowiedz
@AnoniGiovanni: wiesz co.. ja mojemu mezowi ufam w 100% i wiem, ze mnie nie zdradzi.
Wiec moglby spokojnie isc.

Jak ktos chce zdradzic, to pozowlenia mu nie trzeba.
Pilnowac go nie zamierzam, jezeli sam sie nie uplinuje, to moje "nie" nic nie zdziala.
  • Odpowiedz
@agaja: Zgoda, nie upilnujesz, jak zechce zdradzic. Ale ucierpialaby na tym moja meska duma, gdyby dziewczyna chciala chodzic ze swoim „kolega” do kina. Tym bardziej gdyby mowila, ze ja nie moge isc z nimi (jak w przypadku opa)
  • Odpowiedz
@AnoniGiovanni: aaaa no i tu dochodzimy do sedna.
Meska duma i ego.
No ja nie mam takich problemow, wiec nie czulabym sie jakos nie wiem..upokorzona? bo porozmawialby z inna kobieta czy poszedl na spotkanie. Nie kazda rozmowa dwoch osob plci przeciwnej musi konczyc sie seksem :P

Zgodze sie, ze to, ze dziewczyna nie chce, zeby autor szedl z nimi jest dziwne, dlatego powinna zaproponwac wczesniejsze ich zapoznanie.
  • Odpowiedz