Wpis z mikrobloga

  • 602
Dzień dobry,
Robię ostatnie #rozdajo w tym roku. Większość chciała dostać ode mnie na Święta pana Jeżysława, więc tak będzie ()

Warunki
-zaplusować ten wpis
-napisać w komentarzach o najciekawszym/najglupszym prezencie na Świata, jaki dostaliście/zrobiliście
-zielonki młodsze niż ten wpis won
-losowanie w piątek o 21.00
-wysyłka w poniedziałek
#bulbaszkaball #jeze#jeze #smiesznypiesek #zwierzaczki
Bulbaszka - Dzień dobry,
Robię ostatnie #rozdajo w tym roku. Większość chciała dostać...

źródło: comment_dBPldiraIxxLbXJMxZLttzee9AXh6BNZ.jpg

Pobierz
  • 121
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bulbaszka takiego zielonego puchatego stworka dostałam, który jak się go dotknęło albo poruszyło to zaczął się maniakalnie śmiać i podskakiwać. Przestraszyłam się, przewróciłam i uderzylam głową w ścianę. Ocucili mnie chwilę później. A no i miałam jakieś 16-17 lat także no...
  • Odpowiedz
@Bulbaszka: kiedyś pod choinkę stary kupił mi taką łódkę, długość może z 25-30 cm. Wszystko fajnie, niby jakieś baterie były w zestawie ale nigdzie nie było żadnego przycisku ani włącznika. Stary chyba z godzinę kombinował ale c---a wymyslil. Później przypadkowo się okazalo, że trzeba ją było wsadzić do wody, ona miała jakiś tam czujnik i sama uruchamiała napęd, trzeba było tylko ręcznie ster ustawić i zasuwała w koło wanny. To
  • Odpowiedz
@Bulbaszka: jako dzieciak dałem komuś pastę do zębów, kompletnie nie zdając sobie wówczas sprawy, iż ktoś może odebrać to negatywnie. Oskarżono mnie pozniej o zrobienie komuś na złość, mimo że nie miałem złych intencji (,)
  • Odpowiedz
  • 0
@Bulbaszka co roku staram się namalować komuś, coś związanego z symboliką odnoszącą się do relacji z daną osobą i daję w antyramie (ʘʘ)
  • Odpowiedz
To było jakieś 18/20 lat temu. Pamiętam, że moja mama często mówiła, że "nic tylko gotuje i gary myje w tym domu". Utkwiło mi to mocno w pamięć i myślac, że to będzie dla niej ułatwienie i urozmaicenie (miały super kolory) kupiłam jej za moje groszowe oszczędności zestaw gąbek do mycia naczyń XD Naturalnie, jej interpretacja tego prezentu była rozbieżna z moją i no cóż.. Zadowolona nie była, a ja dopiero po
  • Odpowiedz