Wpis z mikrobloga

#radio #caraudio #aliexpress #android
Kurcze, ale was się zleciało. Niestety rozczaruję was, bo zrobiłem kiepskie wideo, no ale wrzucę ^^

Napiszę co nieco.

No więc pierwsze wrażenie średnie, radio jest tak tandetnie lekkie, że od razu sugeruje, że będzie shitem. Jakość dźwięku jak dla mnie kiepska (jestem audiofilem), płaski dźwięk, nie da się dostosować equalizera do moich potrzeb, ale dla mniej wymagających może być okej. Ja akurat mam w aucie głośniki hertza i ewidentnie radio sobie z nimi nie radziło, co też słychać na filmiku.

Szybkość działania, na plus, nie spodziawałem się, że będzie tam fajnie śmigało, radio włącza się około 10sek i od razu jest gotowe do pracy.

Ekran na plus, ładne barwy, dotyk dobvrze działa, na wideo czasami widać, że kilkam kilka razy, ale to wina tego, że patrzyłem w ekran telefonu jak nagrywałem film i nie trafiałem zawsze w odpowiedni punkt :D

Jakościowo naprawdę nie jest źle, mówię o materiałach, z jakich zostało wykonane, nie trzeszczy, jakos się trzyma całości, szybka na ekranie nie wygląda na podatną na rysy. minusem są niepodświetlone guziki (dotykowe)

GPS na plus, pojechałem do jakiejś dziury za centrum handlowym i ładnie mnie zlokalizowało, ale należy dodać, że podłączyłem urządzenie pod swoją antenę (oryginalną z samochodu).

Urządzenie ma 16gb pojemności z czego niecale 12 jest na nasze pliki i 1 GB ramu. Naprawdę nie jest źle, patrząc na cenę tego radia to pewnie kupiłbym je jeszcze raz. Nie wiem natomiast czy będę z niego korzystał, ze względu na dźwięk.

Radio się zawiesiło na filmiku, miałem wtedy dużo apek otwartych w tle.

Reszta na wideo poniżej:

PS radio nazywa się CK1018
k.....o - #radio #caraudio #aliexpress #android 
Kurcze, ale was się zleciało. Niest...
  • 54
  • Odpowiedz
Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (329)

Sponsor: Grupa Facebookowa z promocjami z chińskich sklepów

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @MissingSemicolon @bsl @JacekLange @Dezynwoltura @PBuzz @bigger @Mhoram @bartoleo @VegaClaw @wojuturek @ku_bek @z0z0l @lubie-sernik @mateusz-zahorski @turbodziura @Itsu @Grzesiek1010 @Klawiszwpace @jj86 @Apollo1993 @Sikora997 @Migajaca_dioda @Dawisek @impr3za @Leman123 @sylw1905 @Niggalke @e__e @
  • Odpowiedz
@kacperinjo: tez mam takie radio, ale jest dużo starsze, natomiast gra dużo lepiej, jest ciężkie jak cholera, można ładnie sterować podbiciem niskich i wysokich tonów, ale w przeciwieństwie do Twojego nie nadaje się do oglądania czy nawigacji, muzyka z bluetooth karty albo usb, to tyle.
  • Odpowiedz