Wpis z mikrobloga

Wczoraj siedziałem cicho bo nie widziałem sensu z niektórymi dyskutować. Modrić wygrał Złotą Piłkę, zupełnie mi to nie przeszkadza bo wierzę że każdy kto posiada rozum wie że Cristiano Ronaldo i Lionel Messi są nadal najlepszymi piłkarzami na świecie. To był rok mundialowy i obu najlepszych na mundialu nie spisało się tak jak Modrić z Chorwacją czy Francuzi. Proste więc że nadszedł czas na kogoś innego, ale myślę że każdy zna nazwiska 2 najlepszych piłkarzy na świecie. Messi na piątym miejscu to trochę żart. Argumentów sporo że zniknął w LM w meczu z Romą, że na mundialu słabo, tak jakby tylko to się liczyło. Przerażające jest jedynie to jaką zdecydowaną przewagą wygrał Modrić. Zresztą to zawsze był plebiscyt popularności.
#pilkanozna #zlotapilka
  • 14
@Minieri: ale tak szczerze czy w tym sezonie można obiektywnie ocenić który piłkarz był najlepszy na świecie? Czy osoby kibicujące ROnaldo, Messiemu albo Modriciowi są w stanie stwierdzić bez żadnych wątpliwości, że to właśnie ten jeden był najlepszym?
@Minieri: mnie rozwala jedno, forsowanie Salah z super mega udanym sezonem, do tego pisanie że Messi miał gorszy sezon. A jak się porównuje ich obu to super genialny sezon Salaha i tak był gorszy niż słaby sezon messiego, mniej goli, mniej asyst, mniej wszystkiego, mniej nawet trofeów.
@stillhet: Bo CR i Messi przyzwyczaili nas juz do kosmicznego poziomu i statystyk, ktokolwiek im dorowna nawet jezeli oni maja gorszy sezon jest od razu wielbiony. To pokazuje tylko wielkosc tych dwoch kosmitow.