Wpis z mikrobloga

@nynomat: Hej! Chciałbym się Ciebie zapytać jak, koniec końców rozwiązałeś problem łóżka od VOX I niechcącego się złożyć stelażu? Kupiłem od nich łóżko Simple i dokładnie mam ten sam problem i zero pomysłów co zrobić, żeby to ogarnąć. Trzeba niebotycznej, w mojej ocenie, siły, żeby stelaż choć trochę drgnął ;f Będę bardzo wdzięczny za wiadomość zwrotną. Pozdrawiam!
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Życie czasami zmusza do dziwnych poczynań xD A jak człowiek w ogóle łóżka nie ma to chwyta się czego moze, bo podłoga niekoniecznie wygodna xD
  • Odpowiedz
@Nuak: hah, zapomniałem już o tym :) Nie pamiętam już jak dużo opisałem wtedy we wpisie, w każdym razie, żeby łózko się zamknęło wystarczy na nim położyć materac. Siła wtedy rozkłada się na cały stelaż, a nie robi się taka dźwignia, jak przy ciągnięciu za koniec.
Pamiętam, że taką poradę od jakiegoś mirka przekazałem wtedy mojemu różowemu, który akurat był u nas z moją mamą, więc rzuciły razem materac na
  • Odpowiedz
@Nuak: PS to był pierwszy mebel, jaki skręcaliśmy w nowym mieszkaniu. Bez wkrętarki, bez młotka gumowego, wkręcałem wszystko śrubokrętem na siłę, a łącząc boki biłem w nie pięścią owiniętą koszulką. W miarę wprowadzania się i dalszych mebli pokupowałem już narzędzia, ale gdybym wtedy wiedział, dopłaciłbym za profesjonalny montaż. Jest parę niedociągnięć xd
  • Odpowiedz