Wpis z mikrobloga

@blogger: Wstępnie się orientowałem co mi będą proponowali za przedłużenie u nich abonamentu na komórkie. Wychodzi na to że będą mi chcieli wcisnąć wyższy rachunek "bo darmowy roaming więcej kosztuje". Literalnie.
Wielkie xD
  • Odpowiedz
@blogger: Pracowałem w tym gównie dzień, dłużej nie dałem rady. Dziwię się #!$%@? tym #!$%@?, którzy wciskają ludziom kit i się cieszą jak banda debili. Na szkoleniu co było to cyrk. "TAK NIE MOWCIE!!!! MACIE GO ZROBIC W #!$%@? CO TY #!$%@?". Gardzę.
  • Odpowiedz
@blogger aż przypomniał mi się mniej więcej taki SMS z Orange: cezeterson, jesteś z nami już 10 lat! Z tej okazji dostajesz 100 darmowych minut do wykorzystania w sieci Orange. Dziękujemy!
  • Odpowiedz
@blogger : tak jest wszędzie, w sieciach komórkowych, stacjonarnych, kablówkach, cyfrówkach, bankach itp. Nie wiem co was dziwi, to jest podstawowa zasada marketingu, inaczej firmy by nie pozyskiwały klientów i ludzie by byli przez całe życie u jednego operatora.
  • Odpowiedz
Miałem podobnie z ubezpieczeniem auta. Firma X - 2017 AC, OC, Assistance, NNW 2300 zł. Rok jazdy bez najmniejszej ryski i propozycja przedłużenia 2900 zł. Szybki telefon do konkurencji, 1500zł + aplikacja w nawigacji do oceny jazdy i zwrot hajsu po zakończeniu polisy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@utede: tak, ponieważ dostałem ją razem z roczną licencją na zwykłą nawigację bez konieczności aktywowania oceny jazdy. Aktywując ten dodatek zapoznałem się ze wszystkim, jazda jak wariat nie wpłynęłaby negatywnie na przyszłą polisę ani na obecną, a całość włączam kiedy chcę - nic mnie nie śledzi 24/7. A w praktyce spełniając warunki (miesięcznie 200km i 5 dni po 10km) po trzech miesiącach mam już 50zł zwrotu ¯\_(ツ)_/¯ podpowiedz mi co w
  • Odpowiedz
@utede: takie, że śledzi mnie kiedy już to uruchomię - aplikacja ma dostęp do położenia tylko gdy jest w użytku. Korzyści ma takie, że przynajmniej te 200km miesięcznie i 5 dni po 10km przejadę jak ostatnia fujara więc ryzyko że narozrabiam i trzeba będzie sprzątać zdecydowanie mniejsze.
  • Odpowiedz
  • 0
@Godric jakby kazdy klient mialby z kazdym aneksem otrzymywać zniżki to firma by nie zarabiała. Może finalnie mialaby doplacac za to, ze laskawie przedłużysz umowę?
  • Odpowiedz
@blogger: jakbym Playa widział.
parę dobrych lat, jak sie okazało z automatycznie przedłużającą się umową...i propozycją podpisania nowej, super - gorszej niż oni sami dla nowych, czy nawet Tmobile/nju.
Jak porównałem i ekspertowi powiedziałem, to mi powiedział, że wkrótce zadzwoni kolega z"specjalnymi ofertami".
Dopiero ten dał 50% taniej niż pierwotnie.nju był dalej tańszy, ale nie chciało mi się logistyki robic:P
  • Odpowiedz
@blogger ale co ty byś jeszcze chciał? Przecież te opłaty już są tak niskie że niższe być nie mogą. Abonament komórkowy bez limitu z 10 giga netu kosztuje ile, 25 zł na miesiąc? Cebuladeals jeszcze taniej pewnie gdzieś ugra. Z czego tu do #!$%@? nędzy jeszcze mają obniżać?!

Zobacz sobie ile trzeba zapłacić za internet za granicą. Nawet w przeliczeniu na zarobki. Cena 8 euro za 1 GB danych nie jest rzadkością.
  • Odpowiedz