Wpis z mikrobloga

Ferie zimowe jakieś 15 lat temu, wolne dni, podczas których oglądało się bajki na niżej ukazanym kanale. Chipsy, cola, jedzenie u babci, ogółem #czujedobrzeczlowiek . Przychodził wieczór, Minimax zamieniał się w Hypera i oglądało się trailery z gier, zanim te hurtowo trafiły potem na YouTube (którego wówczas nie było), a patrzenie na recenzję np. GTA San Andreas przyprawiało o palpitację serca. W nocy pierwsze pseudopocieracze na Tele 5 i Polonia 1, a nad ranem konkurs skoków narciarskich na skoczni Okurayama w Sapporo. Eh, te czasy nie powrócą...

#gimbynieznajo #zalesie #gownowpis #telewizja #hyper i trochę #skoki
RafalLygrys - Ferie zimowe jakieś 15 lat temu, wolne dni, podczas których oglądało si...

źródło: comment_j2ajxJX9FVJMUhnNDALkhQnuqg0Z5uRs.jpg

Pobierz
  • 4
@RafalLygrys: Szkoda że i MiniMaxa, i Hypera już nie ma ( ͡° ʖ̯ ͡°). O ile jeszcze ZigZap był w miarę spoko, choć długo nie mogłem znieść że to już nie jest to MiniMax (jakoś zdecydowanie większy sentyment mam do MiniMaxa), to teleTOON+ to gówno, drugie MiniMini się zrobiło. A Hyper dopóki... nie zmienił loga był zajebistym kanałem. Bo jakoś wtedy gdy zrezygnowali z czarno-zielonego motywu, później
@yyy98: Brakuje mi klimatu tamtej telewizji: MiniMax, Hyper, Cartoon Network, RTL7, Wizja TV, TVP ze starym logiem czy angielski Eurosport odbierany po przestawieniu satelity :D Może to kwestia sentymentu i wieku, ale telewizja tak nie odstraszała kiczem i reklamami jak teraz, a i tamte programy więcej wnosiły do życia.
@RafalLygrys: W wakacje jeździłem do dziadków, którzy mieli na kablówce Minimax. Oglądało się Aparatkę. A potem na Zig Zapie Radiostację Roscoe, Klinikę pod kangurem i chyba Degrassi też tam leciało. A, i Lizzie McGuire, ale to trochę babskie było, i Świat nonsensów u Stevensów.