Wpis z mikrobloga

Oto moje powody, dla których nie lubię świąt Bożego Narodzenia:
(1) Nie podoba mi się ten szum wokół tych 3 dni w roku, który rozpoczyna się w połowie listopada
(2) Kolędy i ich raczej puste przesłanie chrześcijańskiej miłości i pokoju
(3) Hipokryzja ubierania choinek które w gruncie rzeczy są pogańskie
(4) Straszliwa presja wydawania pieniędzy, których nie masz, na rzeczy, których nie potrzebujesz
(5) Wszędzie te same piosenki wałkowane do porzygu, w centrach handlowych, nawet nie wychodząc z domu w reklamach, który sprawia że masz ochotę na strzelbę
(6) A także te same filmy w telewizji puszczane z roku na rok
(7) bawienie się w pozory typu "jesteśmy szczęśliwą rodziną", gdy niestety nie wszyscy mają szczęście, że mają wsparcie w rodzinie
(8) komercyjna papka która wylewa się gardłem i uszami
#swieta #takaprawda
  • 110
@Wurzburg: Co do punktu 7 to nie ma nakazu spędzania całą rodziną świąt. Ja w poprzednim oraz tym roku spędzam święta z rodzicami i uważam, że tak tez jest super.
@Wurzburg: W mojej rodzinie święta są takim wyjątkowym okresem w roku, że nieważne co by się działo, gdzie by kogoś poniosło w świat, to właśnie w wigilię cała rodzina spotyka się razem w domu rodzinnym. Dla nas jest to najlepszy okres w roku. Nie ma wymówek, wszyscy się cieszą bo w końcu możemy się spotkać na te kilka dni. Alko też się leje i jest zajebiście xD Doczekać się nie mogę.
@Wurzburg: bardzo smutną i przykrą osobą jesteś. Nawet mi Cie nie żal. Tak #!$%@? czekam cały rok na swięta bo jest to jeden z takich czasów kiedy mogę się spotkać z rodziną i wszystkimi osobami na których mi zależy. Ale Ty widzisz tylko komercje w swietach co mowi tylko i wylacznie o Twoich innych zyciowych pogladach.
@Wurzburg: Odkąd nie mam telewizora święta nabrały dla mnie odpowiedniego klimatu. Polecam ten stan. Ostatnio wchodząc do galerii nawet miło było popatrzeć na te wszystkie ozdoby i świecidełka.
@Wurzburg: też kiedyś nie lubiłam świąt, dopóki nie zaczęłam ich sama ogarniać w domu. Teraz co roku czekam, aż będę mogła ubrać choinkę i przystroić mieszkanie :D