Wpis z mikrobloga

Kto choć raz kliknął/tapnął zgłoś lub w nazwę plusującego zamiast w odpowiedz -plusuje, a @Moderacja dupy cicho.
Trzeba naprawdę mieć chyba dodatkowy chromosom, albo mieć na imię #danielmagical , żeby w dobie smartfonów umieszczać klikalne rzeczy obok siebie. Wiem, że moderacja w sumie gówno ma do tego, ale na kogoś trzeba wylać pomyje, a na tych odpowiedzialnych za stan rzeczy codzień wylewa się tyle, że nie chcę dolewać swojego, żeby ich nie utopić ;)
Panie Michale ( @m__b ), Wysoki Kłosie ( @a__s ) zgłaszam formalny wniosek o rozbudowanie serwisu #wykop przez dodanie do #mikroblog (dalej zwanego #mirko ) możliwości dodania więcej niż jednego zdjęcia. Czy w czasach wideorozmów bez kabli w praktycznie dowolnym miejscu świata (planety) musimy dodawać zdjęcia w komentarzach? Jak na jakiejś księdze gości w latach 00 w kafejce internetowej? #takbylo Jakie nowości zostały wprowadzone na wykopie w ciągu ostatnich 5 lat? Lepsze jest wrogiem dobrego, ale wzbogacanie funkcjonalności jeszcze nikomu na złe nie wyszło. Przemilcze drażliwy temat, zostawię tylko to


I dla wszystkich, którzy dotrwali do końca małe, a zarazem moje pierwsze #rozdajo
Każdy kto zaplusuje weźmie udział w losowaniu przez #mirkorandom paczki zapałek z moim autografem. Na zapałkach nie ma folii #pdk i zostały zużyte może 4 z całej paczki. Losowanie odbędzie się 29.02.19, zielonki dupa cicho. Zdjęcie w komentarzu.
#zalesie #heheszki #gownowpis
basi46 - Kto choć raz kliknął/tapnął zgłoś lub w nazwę plusującego zamiast w odpowied...

źródło: comment_SpAmA23ZqZwHOCGhXdktp0YyW63OGhSU.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz