Wpis z mikrobloga

No nie powinna bo to tylko lekko przykładasz i sprawdzasz wymiar :D Chyba, że ściśniesz jej palucha xDDDD Ale nie powinieneś raczej jej tym obudzić. To lepsze niż nitka, tam wymagane jest więcej precyzji i mogą być gilgotki ;D A wszelkie akcje wymagające nasunięcia na palec jakiegoś "wzornika" są dość ryzykowne, że się połapie. Ja bym się połapała :D
@adm126: Spodziewa się Twoich zamiarów, czy zupełnie nie? Jeśli nie ma kija w dupie, to weź ją sprowokuj, że ma grube palce (chyba, że rzeczywiście ma, to lepiej nie) i zacznijcie przymierzać jakiejś okrągłe przedmiotu z dziurami na zasadzie "o, mi wszedł na mały, a Tobie pewnie w ogóle nie wejdzie, ale no dobra, sprawdźmy". Jak będziesz miał dużo szczęścia, to orientacyjnie dowiesz się jaki ma rozmiar. Tylko musisz przygotować te
@adm126: Ja bym nie ryzykował, że się domyśli. Wiesz mniej więcej jaką ma budowę dłoni, ogarnij to "na oko" i kup wymarzony pierścionek "na oko". (możesz porównać do np swojego małego palca jej palec "od pierścionka". Idź do jubilera, pani na pewno z niejednym soon-to-be-narzeczonym miała już doczynienia, to Ci doradzi, a jak nie trafisz, to wtedy pójdziesz do jubilera i tam chyba nawet za darmo regulują rozmiar. Powodzenia!