Wpis z mikrobloga

@adm126: Ja zrobiłem taki bajer, ze miałem sygnet kupiony za dzieciaka, który niby tylko przypadkiem znalazła podczas wspólnego sprzątania u mnie w pokoju. Sygnet był zrobiony w ten sposób, że można było ustawić jego rozmiar pod każdy palec. Kiedy różowa go znalazła, ja zacząłem bajerke, ze dzieciństwo oh i ah i czy nie chce przymierzyć, przymierzyła, najpierw oczywiście dostosowałem rozmiar i voila. Z owym sygnetem udałem się później do jubilera i
@kretoslaw25986: @adm126: zaręczyny są raczej szczególne dla par, a na pewno dla dziewczyn. mysle, ze z pewnością lepiej zapamięta niespodziankę - nawet jesli bedzie klęczał w domu i czekał aż wyjdzie spod prysznica, niż to ze zabierze ja do galerii i procz kupowania bułek wejdą wybrać pierścionek i dostanie go przy najbliższej okazji (albo jeszcze w galerii, bo i takie przypadki znam xd) zero niespodzianki i „tych emocji”
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@adm126: jakie palce ma różowa? długie / krótkie, szczupłe / grubsze? zwróć uwagę, czy kostki nie są szersze niż miejsce, w którym nosi się pierścionek. można dobrać rozmiar w przybliżeniu, jeśli tylko szyna pierścionka nie będzie miała 1 mm szerokości, to zmiana nawet o kilka rozmiarów nie jest żadnym problemem. jeśli potrzebujesz więcej porad - priv.
@kretoslaw25986: Przemyślana nie musi oznaczać, wpadnięcia z rozpędu do galerki po ringa. A potem na obiad do rodziców i klękanko przy stole. Albo po drodze do domu, przy okazji. To jest mega szczególna chwila, jak dla mnie ważniejsza niż sam ślub. Przemyślalan może być, nie umawiając się wcvześniej na zaręczyny :P Po iluś tam latach chyba jesteś w stanie ocenić czy Twoja kobieta chce z Tobą spędzić resztę życia:)