Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki, pomozcie!

Lvl 34,dobra praca, zona i dwojka malych mierczkow (lvl 4 i 7). Niby wszystko jest ok, ale po zmianie pracy rok temu spotkalem w niej laske, w ktorej bylem zabujany podczas studiow. Nadal jest piekna i powoduje szybsze bicie serca. Wiem, ze tez cos do mnie czuje, bo robi maslane oczy jak sie widujemy.

No i teraz zbliza sie Xmas party firmowe, czyli duzo alkoholu, muzyka i brak osob towarzyszacych. Wiem, ze po pijaku trace hamulce i nie wiem czy by czegos z nia nie sprobowac? Moze jakies niewinne figle?

Juz kiedys mialem taka okazje (laska 10/10, ewidentnie chciala "wyjsc wczesniej" ze mna), ale wtedy odmowilem. Czasami do dzisiaj zaluje (bo naprawde ekstraklasa jezeli chodzi o panny).

No i teraz sytuacja sie powtarza, tylko ta dziewczyna dziala na mnie duzo mocniej nawet na trzezwo. Kurde, co robic? Impreza za 2 tygodnie. Poradzcie.

P. S. Rady typu "zw@l konia i ci przejdzie" mozecie sobie darowac.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kptant
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 116
spotkalem w niej laske, w ktorej bylem zabujany podczas studiow. Nadal jest piekna i powoduje szybsze bicie serca. Wiem, ze tez cos do mnie czuje,


@AnonimoweMirkoWyznania: A co to za #!$%@??
Każdy, kogo kiedyś kochaliśmy ma jakieś miejsce w naszym sercu, ale jest to tylko i wyłącznie sentyment, a ty widzisz coś czego nie ma.

Wiem, ze po pijaku trace hamulce i nie wiem czy by czegos z nia nie
@AnonimoweMirkoWyznania: ty serio masz 34 lata, a nie 13-14? Jeżeli nie potrafisz kontrolować popędów, czy to do pisania bajek, czy do #!$%@? sobie i innym życia, bo ci cipką zapachniało, to może od razu powiedz żonie elo, a dzieciom przekaż, że tata od dziś bywa tylko w weekendy.
Poznałem kilku takich cwaniaków i kilka babek, którzy wdrożyli twój plan w życie i w każdym przypadku skończyło się #!$%@?ą. Jak cię tak