Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki, pomozcie!

Lvl 34,dobra praca, zona i dwojka malych mierczkow (lvl 4 i 7). Niby wszystko jest ok, ale po zmianie pracy rok temu spotkalem w niej laske, w ktorej bylem zabujany podczas studiow. Nadal jest piekna i powoduje szybsze bicie serca. Wiem, ze tez cos do mnie czuje, bo robi maslane oczy jak sie widujemy.

No i teraz zbliza sie Xmas party firmowe, czyli duzo alkoholu, muzyka i brak osob towarzyszacych. Wiem, ze po pijaku trace hamulce i nie wiem czy by czegos z nia nie sprobowac? Moze jakies niewinne figle?

Juz kiedys mialem taka okazje (laska 10/10, ewidentnie chciala "wyjsc wczesniej" ze mna), ale wtedy odmowilem. Czasami do dzisiaj zaluje (bo naprawde ekstraklasa jezeli chodzi o panny).

No i teraz sytuacja sie powtarza, tylko ta dziewczyna dziala na mnie duzo mocniej nawet na trzezwo. Kurde, co robic? Impreza za 2 tygodnie. Poradzcie.

P. S. Rady typu "zw@l konia i ci przejdzie" mozecie sobie darowac.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kptant
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 116
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ale o jaka porade pytasz? o to jak sie zabawic z inna i nie zostac zlapanym czy o to jak wykrecic sie z malzenstwa, ktore Ci nie do konca pasuje?

Bo niezaleznie od tego czy sie z kolezanka z pracy przespisz czy nie(ale bedziesz sie zadreczal mysleniem jakby to bylo gdyby sie wtedy udalo) to i tak sie to na malzenstwie odbije
  • Odpowiedz
@Nietaplaneta

Skoro ciągle myśli o innych dupach i ohhhhh jak cudownie byłoby z nimi to może tak już ma na żonę wywalone, że miałby to gdzieś.

Życzę z całego serca rozwodu. Wolałabym być sama nawet z 10 dzieci niż z OP
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jesteś nie wart kogololwiek.. Czy do reszty straciłeś rozum myśląc, że to tylko "niewinne figle? Nie ma czegoś takiego! Masz żonę, masz dzieci - masz rodzinę! I chcesz zrobić coś tak głupiego, przez co możesz ich stracić i mega ich skrzywdzisz..? Po co? Dla paru chwil przyjemności..? Faceci to skończone dupki...
  • Odpowiedz
Co raz slabsze baity. Niedlugo bedzie "jestem ksiendzem od 400 lat i bardzo podoba mi sie adrian, 11 letni ministrant, czo robic? To nie bait, 100% legit!!!!1111!!! "
  • Odpowiedz
OP: Dzieki za rady, Mireczki. Wiem, że takie myślenie jest bardzo infantylne, ale uwierzcie mi - z wiekiem człowiek nie mądrzeje, tylko sie robi stary i glupi.

Obiektywnie patrząc na sytuację jest ona wrecz groteskowa, ale czy wy nigdy nie mieliście podobnych mysli? Oceniać jest łatwo, a teorii wszystko jest proste i czarno biale. Szkoda, ze w zyciu jest zupelnie inaczej.

Może i jestem debilem, ale po to są anonimowe wyznania żeby wylać z siebie to, co lezy na sercu.
  • Odpowiedz