Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki, pomozcie!

Lvl 34,dobra praca, zona i dwojka malych mierczkow (lvl 4 i 7). Niby wszystko jest ok, ale po zmianie pracy rok temu spotkalem w niej laske, w ktorej bylem zabujany podczas studiow. Nadal jest piekna i powoduje szybsze bicie serca. Wiem, ze tez cos do mnie czuje, bo robi maslane oczy jak sie widujemy.

No i teraz zbliza sie Xmas party firmowe, czyli duzo alkoholu, muzyka i brak osob towarzyszacych. Wiem, ze po pijaku trace hamulce i nie wiem czy by czegos z nia nie sprobowac? Moze jakies niewinne figle?

Juz kiedys mialem taka okazje (laska 10/10, ewidentnie chciala "wyjsc wczesniej" ze mna), ale wtedy odmowilem. Czasami do dzisiaj zaluje (bo naprawde ekstraklasa jezeli chodzi o panny).

No i teraz sytuacja sie powtarza, tylko ta dziewczyna dziala na mnie duzo mocniej nawet na trzezwo. Kurde, co robic? Impreza za 2 tygodnie. Poradzcie.

P. S. Rady typu "zw@l konia i ci przejdzie" mozecie sobie darowac.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kptant
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 116
  • Odpowiedz
zhsbs: Ja za nimi też... I mam żonę, mam dzieci, ale czasem czuję ukłucie w sercu, że coś już straciłem na zawsze i nigdy nie zbliżę się do żadnej z tych kobiet, które tak się do mnie uśmiechają. Tyle z tego, że czasem sobie pomarzę, ale trzymam się twardo przy rodzinie.

Nigdy wiecej przegrywa bo jak widac pierwszy sie puści. Jak chcesz sie ruchac ale nadal hyc z zona to zaproponuj
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania 2/10 bo odpisałem. Autorze, jesteś #!$%@? gorszym dzbanem niż te z greckich wykopalisk. Weź może się wazekotomii poddaj, bo takie dzbany nie powinny się rozmnażać.
No i wstyd patrzeć w oczy żonie po takim pomyśleniu w ogóle, jakbym miał takiego ojca to wg mnie by się tylko do śmieci nadawał.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: chce Ciebie, póżniej będzie chciała więcej. Zwłaszcza, że wie, że masz rodzinę.
Co poruchasz to twoje ale serio myślisz, że ona pozstanie na stopie fuckfriends?

Jedyne w pracy co możesz walić, to walić w #!$%@? że pracujesz :)
  • Odpowiedz
Prawie jak OP: > Nigdy wiecej przegrywa bo jak widac pierwszy sie puści. Jak chcesz sie ruchac ale nadal hyc z zona to zaproponuj jej zeby pierwsza znalazla bolca na boku. Najlepiej zeby ruchala sie z obcym na twoich oczach. To poglebi wasz zwiazek i bedziesz mógł z tymi ladnymi laskami sie bzykac.

Co ty mi ty w ogóle #!$%@?. Ja Ci gratuluję, jeżeli jesteś tak kryształowym człowiekiem, który nigdy nie
  • Odpowiedz
zhsw: Co ty mi ty w ogóle #!$%@?. Ja Ci gratuluję, jeżeli jesteś tak kryształowym człowiekiem, który nigdy nie ma żadnych wątpliwości i rozterek w stosunku do swoich poczynań. OP ma swoje wątpliwości, podzieliłem się moimi, jakże podobnymi, a tu taki atak personalny. "Nigdy więcej przegrywa, bo jak widać, pierwszy się puści".. Gdzie ja napisałem, że mam zamiar się "puścić"? Wspomniałem jedynie, że czasem myślę mam myśli tego typu, ale na
  • Odpowiedz
Prawie jak OP: > Puscisz sie bo juz o tym myslisz :D kwestia czasu i zapomnienia o zonie. Ale ta twoja kobita musi byc glupia. Ruchasz ja z przymusu czy zrezygnowałes z tego na rzecz mlodych dup? A moze ona tez szuka bolca?

Nie znam cię, ale z tego co piszesz, to jesteś prostak i gówno w życiu widziałeś. Łbem musiałeś się kiedyś na bolca nadziać kolego, bo innego wytłumaczenia nie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak czytam takie anonimowe to zawsze mam wrażenie, że to bait, za dużo szczegółów, podał swój wiek, wiek dzieci i to, że rok temu zmienił pracę, myślę, że jeśli jakaś koleżanka żony, albo ktoś z rodziny czyta mirko to szybko dopasuje anonima do osoby i wyjdzie wszystko na jaw, no chyba, że OP jest wyjątkowo głupim dzbanem. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz