Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Może Wy mnie wyprowadzicie z ewentualnego błędu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Mieszkam w swoim mieszkaniu w bloku ze swoją rodziną.
Moi rodzice też w bloku, lecz mieszkanie jest komunalne. Ostatnio mocno podupadli na zdrowiu.
Siostra zameldowana u rodziców, ale wynajmują gdzieś mieszkanie.
Jak już pisałem rodzice trochę podupadli na zdrowiu i w domu po prostu klepią biedę.
Wpadłem na pomysł, żeby sprzedać swoje mieszkanie i kupić dom, gdzie pomieści się moja rodzina i rodzice. Uprościłoby to życie rodzicom, a i wiedziałbym że niczego im nie brakuje.
Zaproponowałem, że wezmę ich do siebie, później wykupię mieszkanie, a oni w zamian przepiszą to mieszkanie na jedno z moich dzieci.
Jak się pewnie domyślacie siostra nie jest zbyt zachwycona tym pomysłem, bo rości sobie prawa do tego lokalu.
I teraz pytanie czy to ja jestem jakiś #!$%@?, czy to mojej siostrze #!$%@?( ͡° ʖ̯ ͡°)
#rodzina #rodzice #zycie #rozkminy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 5
  • Odpowiedz
Zawsze wychodziłem z założenia że nawet najlepsze i najbardziej zgrane rodzeństwo, jak przychodzi do podziału majątku.. To #!$%@?.

Wyjaśnij siostrze swoją motywację i powiedz ze nie będziesz sponsorował jej braku zaangażowania w opiekę nad waszymi rodzicami, chyba że Ona również się nimi zajmie.
  • Odpowiedz