Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@cyberyna: @leoha: Tylko czy przy AZS nie są problemy cały czas? Ja nie mam problemów latem baa nawet jak teraz było ~5 stopni to było ok. Dopiero jak zeszło na zero i więcej to mi ręce (w rękawiczkach) złapało bo mi skóra się wtedy na całym ciele szybko wysusza a praca fizyczna nie pomaga bo pracuje przy dużych temperaturach to przy zimie automatycznie powoduje takie zeschniete coś do tego pojawiają
  • Odpowiedz
@sylwke3100 ja mam taki sam problem, też korzystałem z różnych kremów, ktore często tylko bardziej podraznialy. Jeżeli korzystałeś z tego konkretnie, który jest łagodny i faktycznie nie działa, to chyba zostaje dermatolog
  • Odpowiedz
skóra się wtedy na całym ciele szybko wysusza

przy zimie automatycznie powoduje takie zeschniete coś do tego pojawiają się rany oo skóra pęka


@sylwke3100: idz do dermatologa, zrob badania, bo to nawet brzmi jak AZS, ktore u doroslych pojawia sie głównie właśnie na powierzchni grzbietowej rąk.
  • Odpowiedz
@sylwke3100: Nawilżacz powietrza sobie kup, albo chociaż pojemnik z wodą na grzejniki, coś podobnego mi się robiło na zimę. Akurat kupiłem sobie ostatnio stację pogodową i wyszło że wilgotność powietrza w mieszkaniu to 20% jak ją podniosłem do 40-50% to zaczęło znikać.
  • Odpowiedz
  • 0
@Poprosze_herbate
@marasgruszka
@sylwke3100
@leoha
@Hieronim_Berelek
Może coś polecicie dla mnie, mam bardzo suchą skórę na twarzy i głowie, poszukuję jakiegoś szamponu, denerwuje mnie ten styropian na głowie, nie jest to łupież chociaż w pewnym sensie tak, sucha skóra bardzo na głowie, łuszczy się, wypadają mi przez to włosy :/, lekarze nie mogą mi pomóc, bujam się od gastrologa, dermatologa i endokrynologa i wszystko niby okej.. a problem mam już od kilku lat,
  • Odpowiedz
@sylwke3100: ze swojej strony polecam Elo-Baza krem lekki. Jednak jest trochę drogi. Pozostawia fajny film na skórze i nie jest tłusty.
Jeżeli jednak chcesz przycebulić to Mediderm (tańszy o połowę, jednak po umyciu rąk wymaga ponownej aplikacji, a wydaje się tłuściejszy).
  • Odpowiedz