Wpis z mikrobloga

#serwisagd #agd #pralka
Zablokowal mi sie beben w pralce itw a 51052 w. Podczasp prania zatrzymała sie z kontrolką serwisu, po otwarciu nie mozna obrocic bebna. Zapewne sie otworzył w trakcie prania bo na poczatku program poszedł.
Macie jakies proste sposoby na takie przypadki bez rozbebeszania? Jest jeszcze w gwarancji ale dzis sobota...
  • 10
@Quest zaproś serwis to Ci powiedzą. Żywotność pralki to teraz średnio dwa lata i tydzień. Pada łożysko albo elektronika. Jedno i drugie nie jest warte naprawy ponieważ mniej więcej tyle kosztuje nowy sprzęt.
Dlatego akurat w przypadku pralek przedłużona gwarancja to must have. Masz spokój jeśli coś padnie np w trzecim roku. Niestety często sam dojazd serwisu kosztuje tyle co taka gwarancja... więc się opłaca bo jak ją masz to za dojazd
@earvin u mnie Pralka LG padła po 2 latach i tygodniu..Do wymiany elektronika za 800 zł z robocizną. Potem Samsung również padł po ponad 2 latach. Zapłaciłem ponad 200 zł za dojazdy serwisu. Teraz mam Electroluxa z gwarancją na 5 lat i mam spokój