Wpis z mikrobloga

Trochę się wahałem nad zakupem Kindle PW4 na Black Friday (mój pierwszy czytnik), ale teraz stwierdzam, że to była świetna decyzja. W ostatnim roku nie byłem zbyt aktywnym "użytkownikiem" książek, a od zeszłego piątku odświeżyłem sobie Folwark zwierzęcy i Robinsona Crusoe (czytałem 20 lat temu w podstawówce ( ͡° ͜ʖ ͡°)), a jutro pewnie skończę Solaris Lema (wstyd, ale jego z jego twórczością nie miałem do tej pory styczności). Książki co prawda krótkie, ale i tak się cieszę. Sam czytnik jest bardzo wygodny - czytam na kiblu, czytam w łóżku i to w jakiejkolwiek pozycji, bo podświetlenie sprawia, że lampka jest zbędna. Polecam!
#kindle #ebook #ksiazki
  • 14
@Matius_: @kamilm119: Aż tak się niszczy? W sumie i tak myślalem o jakimś etui bo tył się strasznie palcuje, więc pewnie przyspieszę decyzję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@frytex2: Za 10 minut kończę, więc odwrotu już nie ma, ale skoro polecasz to pewnie ta będzie jako następna.
@foobarek też się nad tym zastanawiałem ;) ale ostatniecznie zamówiłem dzisiaj Fintie, też z Amazon.de (na swiatczytnikow.pl gdzie była recenzja oryginalnej okładki do Kindle, napisali, że bardzo dobrym zamiennikiem dla orginalnej okładki jest Fintie) jak mi przyjdzie, to dam znać ;)
@foobarek Właśnie, sorry że nie odpisałem.
Doszło wczoraj, wieczorem założyłem i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony. Trzymając w ręku Kindle razem z tym etui, nie ma się wrażenia, że trzyma się jakaś tanią chińszczyznę (chociaż napisane jest, że Made in China, designed in USA).
Ogólnie wrażenia super, natomiast niestety nie mam porównania do oryginalnego etui - aczkolwiek wydaje mi się, że jakością mu nie ustępuje.
Pobierz CzekoladowyRomeo - @foobarek Właśnie, sorry że nie odpisałem.
Doszło wczoraj, wieczor...
źródło: comment_KaShrKXzPVkiUlsZjwA5kZc8RPol3Ukf.jpg
@CzekoladowyRomeo: Dzięki, wcześniej zmyliła mnie właśnie ta informacja o braku wysyłki do Polski. Widać, że nieźle pasuje, ale skuszę się jednak na oryginalne etui - tam jest darmowa wysyłka, więc całość wychodzi 31€. Tylko wysyłka dopiero końcem grudnia (dostawa po nowym roku), trzeba przez prawie miesiąc jeszcze uważać na to maleństwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)