Wpis z mikrobloga

Dzisiaj miała miejsce premiera Pal Hajs 78. Bitwa freestylowa. Pozwoliłem sobie skomentować ten film w następujący sposób:

Wuwunio, jesteś zbyt inteligentnym facetem, żeby nie rozumieć pewnych rzeczy. Żeby nie rozumieć, że Tiger myśli jak dziecko (widzieliśmy już na facebooku, na jakie "ważne przedmioty do domu" prawdopodobnie przeznaczył pieniądze). Że nie można go traktować poważnie i oczekiwać, że zrozumie rzeczy takie jak aluzja, ironia, zabawa z przymrużeniem oka itp. Że im szybciej da sobie spokój z youtubem, tym lepiej dla niego, dla jego żony i dla dziecka (sam kiedyś mówiłeś, że nie będziesz z nim nagrywał ze względu na dobro Amelki). Że zmuszając Kobrę do bycia na streamach i wysłuchiwania obelg na żywo (widać, że sprawiają jej wielką przykrość) krzywdzi ją i dziecko, które kiedyś, w szkole, zostanie bezlitośnie skonfrontowane z "twórczością" tatusia. Dlaczego bierzesz w tym udział, Wuwunio? Dlaczego go dodatkowo nakręcasz? Nie możesz przecież nie rozumieć, że częściowo bierzesz za to odpowiedzialność.

Niestety, komentarz nie ukazał się pod filmem, podobnie jak inne moje komentarze. Czyżbym został zbanowany? Czyżby prawda kogoś zabolała? Mówi się, że w internecie nie ma cenzury. Jest cenzura. Każdy jest cenzorem na swoim własnym poletku i może swobodnie usuwać treści dla siebie niewygodne.

#bonzo #wuwunio #tiger #tigerbonzo #palhajstv
  • 20
@mat1989: I słabe jest to, że nikt tego nie rozumie. Mnie też Tiger bawi, czasami prawie płaczę ze śmiechu, ale jest mi też bardzo przykro, kiedy Kobra wysł#!$%@? tych wszystkich obelg. Oczywiście, że też kiedyś była niemiła i wyzywała, ale teraz widać, że przez większość czasu męczy się na tych streamach i jest jej przykro. Kiedyś, jak jeszcze Mati nie wiedział, jak się wyłącza dźwięk, wziął ją na bok i z
A nade wszystko nie rozumiem tego, że zacytowany przeze mnie komentarz, nienapastliwy i merytoryczny został ukryty...


@GuidoDevereux: Myślę że Wuwunio ma po prostu dość tłumaczenia się z robienia materiałów z Tigerem. Pisał już o tym wiele razy, ukrywania komentarzy nie popieram ale rozumiem że ma tego dość i nie chce żeby jeden komentarz nakręcał pozostałych użytników.
@GuidoDevereux: hmm... mam mieszane uczucia. Z jednej strony widać, ze tylko tajger w całej tej trupie nie ma pojęcia ze sobie z niego jaja robią. Nawet chyba bobi wiedział o co chodzi, i od początku zdawał sobie sprawę ze przegra. Z drugiej strony pojawiły się teorie ze to taka trochę akcja charytatywna, dzieki której pare groszy dostaje gosc który ich faktycznie potrzebuje (inna sprawa na co to wyda...)

Sam nie wiem
@Conner: No cóż, myślę, że teraz, po zdjęciach nowego laptopa i nagrywarki już nie ma żadnych wątpliwości, jak bardzo odpowiedzialny jest Tiger i że w jego życiu najważniejsze są rodzina, praca, dom. Dopiero potem rozrywki i jutju, czyli tzw. "ine rzeczy". A że szafka w kuchni się rozpada i okna mają czasy swojej świetności za sobą, cóż... Jak mówi klasyk: a komu to poczebne? Dlaczego?
@GuidoDevereux: Akat szafka jest porządnie sklejona i jeszcze wojnę z ruskimi przetrzyma. Na okno Ksiek Sperma uzbierał ze strymów więc teraz zostało ino szaleć. Dziecko jeszcze małe więc nie ma potrzeb, kot sobie mysz upoluje, a teściowa nie istnieje. Na jjego miejscu też bym kupił sobie dwa laptoki na szrocie. Bo jak kupił dwa, to zawsze jednego może oddać do lombardu i hajs zgarnąć. A wizisz. Gófka pracuje. Pozdro benc benc.
@kolonko: Prawda zawsze boli. I żeby była jasność: każdy robi, co chce i nie miałbym cienia pretensji, gdyby Wuwunio nie opwiadał nie tak dawno w wywiadzie, jak to dla dobra Amelki nie będzie nic nagrywał z Tigerem. Nie znoszę hipokryzji.