Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#p0lki #bekazrozowychpaskow #chad
Wiekszosc #p0lek ksiezniczek ponoc lubi te cechy i kwiii polscy mezczyzni to sami janusze kwiii tylko Mustafy i Mohammedy.

-przyslowiowy #programista15k
-premium na Netflix (ponoc marzenie wielu,ale sorry pardon na seansik juz umowilem sie z Ukrainka( ͡° ͜ʖ ͡°))
- na silowni od 5 lat, rok kickboxing ("polacy to grubasy i lenie kwiiii nie to co hiszpany i wlochy kwiii")
- z obserwacji wywnioskowalem..sory poleczki - dbam o siebie lepiej niz 80% was (no.20% na tym samym poziomie), morda wg 15 rozowych w tym 6 ukrainek, wartosc oceny 1 ukrainki - 3 polek (5 z 6 ukrainek dalo powyzej 6/10. Brak pryszczy, zeby po noszeniu aparatu (moze dlatego,nie wiem)
- zainteresowania nieco bardziej wartosciowe niz typowej p0lki tzn.moda,makijaz,aktorstwo w roli ksiezniczki nastepczyni tronu krolewskiego XD (polscy mezczyzni nie maja zadnych zainteresowan kwiii tylko siedzenie z piwem przed tv kwii)


Oho i w oczach p0lki,ktora i tak #!$%@? ze wzrost sie nie liczy juz jestem przegrywem XD
I tak ich nie chce.Na miejsce polki i tak przypada 10 ukrainek - pomijajac,ze ladniejszych to zdecydowanie bardziej poukladanych
No to czekam na gownoburze hy hy hy( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 49
Ja nie wiem jak się można związać z Ukrainka i oczekiwać od niej szczerości w uczuciach narzekając że jakieś p0lki wam tego nie dadzą.

Przeciez 80% Ukrainek w Polsce szuka frajera za którego wyjdą i będą miały obywatelstwo Polskie, żeby móc sobie poprawić stan materialny i przyszłość no bo po coś do Polski te tysiące kilometrów przyjechały.

Niemcy otworzą granice i 2/3 stąd #!$%@?.