Wpis z mikrobloga

Ej mirki. Napisalem cheata. Znaczy taki tam cheat xD Ale w sumie troche cheat
robilem pod takiego fpsa dla funu ale jak se chcialem sprawdzić na #overwatch to wyszło że działa.. Autonamierza przeciwnikow. Fajna sprawa. Nawet nie widac tego w overwatchu jak potem patrza na Ciebie.
Overwatch to najbardziej zcheatowana gra ever xD Takie tam maja "zabezpieczenia".
Przy wykorzystaniu podobnego wzoru co umysliłem sobie da sie to przenieść na większą liczbę gier typu fps myślę..
Tak tylko se chciałem pomodzić. Wystarczy odrobina znajomosci programowania i logicznego rozumowania ot. Da sie? Da sie.

Więc jak następnym razem zabije was taki Hanzo czy jakis inny cyborg to się zastanówcie czy aby na pewno nie cheatuja.. Skoro ja potrafiłem to zrobić to każdy może.



#programowanie
  • 9
  • Odpowiedz
@Ukochany: Wyszukuje pasek życia (pixele odpowiedniego koloru) i nakierowuje myszkę na przeciwnika. A jak "omijasz" zabezpieczenia? Bo patrząc na poziom twojego rozeznania to raczej nie masz o nich pojęcia ( ͡º ͜ʖ͡º) To, że twój "czit" działa nie oznacza, że omijasz cokolwiek.

Takie firmy nie wdrażają zabezpieczeń które uniemożliwiają oszukiwanie tylko takie które pozwalają im wykryć oszustów. Pograsz tydzień może dwa, dostaniesz bana, kupisz nowe
  • Odpowiedz
@HARDrychuCORE: OW ma zabezpieczenia tak sie sklada :0 Widac Ty o tym nie wiesz. Nie puścisz żadnego bota nakierowujacego na pasek bo po prostu nie bedzie dzialac. Sprobuj takiś madry. Albo niech Ci program jakis przejmie klawiature i myszke. Wiekszosc makr nie dziala ani programow od tego. Zablokuje Ci wszystko co zabiera Ci kontrole nad sprzetem. Takze pozdro uśmieszki

W OW to chyba jedyne zabezpieczenie na wykrywanie oszustow to takie
  • Odpowiedz
@HARDrychuCORE: O czym ja plece. Znowu wkrecilem sie w rozmowe. To tylko pochwalenie sie mialo byc i moze uczulenie ze cheaterzy sa wsrod nas i ze tak naprawde to nie jest takie trudne. ot troche sprytu i programowania. A znowu zeszlo na jakas polemike.
Nie cheatuj! ;d
  • Odpowiedz
@Ukochany: z ciekawości, jak działa Twój cheat?

Tzn nie chodzi mi o efekt, tylko pod spodem jak jest chociażby lokalizacja przeciwnika zbierana. Nie musi być szczegółowo, ogólniki wystarczą, nie zależy mi na odtworzeniu tylko zawsze byłem ciekaw jak tego typu soft to robi.

Wstawisz jakiegoś gifa albo krótki filmik prezentujący możliwości?
  • Odpowiedz