Wpis z mikrobloga

@Mirekzkolega: @OlejekErotyczny: matce w 2006 wybili szybę, ukradli z niej SAM panel od radia i ładowarkę samochodową do sony ericssona k700i xDDD Z tym, że ładowarka warta jakieś 20 zł, a panel od radia do #!$%@? bo to były te kodowane, gdzie panel był przypisany do radia. Może znaleźli jeszcze jakieś 2 złote pod fotelem xD
  • Odpowiedz
@mirekzwirek8 też mi kiedyś kołpaki ukradli. Żeby chociaż były nowe i ładne to jeszcze bym zrozumiał, ale nie. Stare obdrapane, które i tak chciałem wymienić na ładniejsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Robacy to i gust mają robaczy, więc kradną co popadnie dla samej idei złodziejstwa.
  • Odpowiedz
@mirekzwirek8 kupiłem sobie kołpaki. Na zimę mam stalowe felgi zamiast alusow. Miałem je założone... 10 godzin. Wieczorem założyłem jak wróciłem z pracy, a rano ktoś #!$%@?ł
  • Odpowiedz
@mirekzwirek8 niebieskiemu na początku roku też #!$%@? z firmowej Yariski, zgłosił na policję a oni mu powiedzieli, że już pewnie je ktoś sprzedał dalej i oni nie są w stanie ich namierzyć, hehe
  • Odpowiedz
@mirekzwirek8: mojemu koledze na studiach ukradli radio, które wyglądało jak z kinder-niespodzianki ( kaseciak o wartości 30 zł ) z Opla Kadeta. Żebyb to zrobić zepsuli zamki w drzwiach. Wiem ,ze to czyta . Pozdro Marcin.
  • Odpowiedz
@mirekzwirek8: ojciec od nowości trzymal samochód w garażu. Jak po 10 latch kupił drugie auto, to nowe poszło do garażu, a stare na parking pod blokiem. Kołpaki zniknęły już pierwszej nocy. Żeby to jeszcze były normalne kołpaki - to były dekle zakrywające śruby w alufelgach (jeden wart jakieś 50 zł).
  • Odpowiedz