Wpis z mikrobloga

@Werdandi: Ale wiele postaci jest martwych. Kiedy ostatni raz w lidze widziałeś Xula, Valeere, Illidana? Właściwie z tego co ja obserwuję to ban gry są non stop na te same postacie niemalże.
A moim zdaniem rozjebują jedyną rzecz, która naprawdę ją wyróżniała
@raFFcio:

Illidana i Valeerę gdzieniegdzie się widzi.

A moim zdaniem rozjebują jedyną rzecz, która naprawdę ją wyróżniała


Rozjebują rzecz która na wysokim poziomie nie działa a na niskim jest prawie OP. Bardzo dobrze, że coś robią. Unikalność fajnie ale to przesada, ta postać była martwa od miesięcy. Już od dawna mówię, ze mam dość tej unikalności w wykonaniu Blizzarda wystarczy spojrzeć na okres w którym pompowali wojowników, każdy z nich był
@raFFcio:

Ja się zgadzam za to z tobą, że fajnie jak w grze są tak szalone rzeczy jak Chogall (postać chyba zupełnie unikalna w gatunku MOBA) czy Abathur ale Blizzard miał długi okres z pompowaniem wszystkiego tak unikalnego, że popadali w skrajność i postaci kończyły w jakimś niszowym punkcie gdzie bohater był wart pickowania na kilku mapach, przeciwko kilku oponentom albo wcale.
Nie tyczy się to przecież samych bohaterów bo przypomnę
@Werdandi: A mnie zastanawia jeszcze, czemu tak straszliwie pompują zabójców. Popatrz ilu ich jest w proporcji do reszty klas. A specjalistę to ostatnio wypuścili Xula zdaje się (bo Mediva jako dziwnego tworu oraz Probiusza, który ma HP tyle co Murky, a liczy się normalnie jako cały). I to był rok 2016, dokładnie marzec. A teraz mają iść zmiany z tymi fortami i katapultami, więc specjaliści powinni znaleźć swoje miejsce. To jest
@raFFcio: Zabójców musi się pojawiać więcej bo praktycznie zawsze jest ich dwóch w drużynie. Podczas gdy tank przeważnie jest jeden, jeden bruiser/melee assasin i jeden healer. Inna sprawa, że problem z warriorami np. jest taki, że gro z nich to offtanki. Trochę lepiej jest z healerami. Tylko, że aktualna sytuacja jest spowodowana tą upartością Blizzarda w dążeniu do tworzenia niszowych, unikalnych (a.k.a. niegrywalnych) bohaterów.

Mogą też przeważać kwestie finansowe, podejrzewam, że