Wpis z mikrobloga

Jednak powoli przekonuje się że Uber = HIV, tylko że z trochę innego powodu niż taxi...
Dziś rano szanowany kierowca niebieskiej Fabii pochodzący z Ukrainy stwierdził, że jak samochody stoją w korku to można je sobie wymijać wysepką autobusową. Prawo jazdy z Ukrainy z 2017 ftw ( ͡ ͜ʖ ͡)

Szkoda może jakaś wielka nie jest, ale w końcu to nie moja więc nie będę szedł idiotom na rękę.

W efekcie skończyłem z przytartym błotnikiem i lekko zderzakiem. Gościu oczywiście "ni panimaju" więc pyk telefon na policje. Jak przyjechali to nagle potrafił po polsku tylko ze swoimi kłamstwami się trochę pogubił, i nie pomógł jego "polski właściciel" do którego co chwilę dzwonił.

1) kierowca dostał mandat 500zł (obcokrajowiec = płatne na miejscu)
2) teraz na koszt OC malowanko/wymiana elementów
3) auto zastępcze podobnej klasy
4) w sumie to czuj dobrze człowiek bo i tak miałem malować zderzak na wiosnę

#uber #taxi #ukraina #ukrainiec #bmw #warszawa
shuukre - Jednak powoli przekonuje się że Uber = HIV, tylko że z trochę innego powodu...

źródło: comment_t2HuJk43oygcNx5ggAj3mMQHtePidFpp.jpg

Pobierz
  • 36
@shuukre: typowy szeryf, nosacz i kierowca BMW z Ciebie XD "Ktoś łamie przepisy? To ja mu pokażę kurła".
Już nawet nie wspomnę, że ze znaków wynika, że z tej Twojej "wysepki autobusowej" można skręcać w prawo i tylko autobusy mogą jechać na wprost, więc jeśli chciał jechać w prawo to nawet przepisów nie łamał ¯\_(ツ)_/¯

No i do tego ruski troll, bo szkalowanie Ukraińców teraz w modzie, ładne kombo ( ͡
@JohnRandom: weź może leki. Pas do skrętu w prawo to ten którym ja jechałem bo tam właśnie codziennie skręcam, znawco Warszawskich ulic. A wysepka jest z płyt betonowych i nie widać jej na ty ujęciu.
@shuukre Uważaj z tym malowaniem :) ja się bujam z ubezpieczycielem bo miałem wgniotke na zderzaku więc oni wyliczyli serwisowi 2k za nowy zderzak minus 800 zł wcześniejsze uderzenie. Serwis ode mnie chce zwrotu tej różnicy ¯_(ツ)_/¯ cyrk po prostu...