Wpis z mikrobloga

@Fafik101: Kiedyś profesje dawały jakiś bonus do statystyk, ale blizzard zrezygnował z tego. Teraz profesje daja po prostu możliwość tworzenia jakiś rzeczy, żeby pomóc w grze (np Ty jako rogal ze skinningiem i leatherworkingiem mógłbyś wytwarzać jakieś leathowe itemy, które możesz nosić), a także możliwość zarobku (sprzedając te itemy).
Ja zawsze brałam herbalizm i alchemie i kręciłam flaszki, których używałam na raidach i dobry zysk z tego był, bo flaszek każdy
@Fafik101: teraz szczerze nie wiem na co jest popyt, bo nie gram na bfa, ale najwiekszy zarobek chyba da jak wezmiesz 2 profesje zbierające i będziesz sprzedawał suche materiały na ah. Najlepiej chyba się i tak sprzedają kwiatki z herbalizmu, ale głowy nie daje. Jak się myle to niech ktoś poprawi :p
@Fafik101: Profesje rzemieslnicze nie maja nic do sprzedania na AH w bfa, dopiero recki z 8.1 dadza mozliwosc sprzedawania. JC jest slabo oplacalny a enchanting nie wiem, ale raczej po legionie sie ma gorzej a alchemia podobno bardzo profitowa. Na skorkach i skalkach byl dramat w pazdzierniku, ale teraz ceny sa w miare ok i da sie zarobic.