Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
2 miesiące temu na imprezie poznałem milfa, zaczęliśmy się razem bawić i koniec zabawy skończył się u niej w mieszkaniu. Tam też straciłem prawictwo. Gdy zaczęliśmy się żegnać poprosiłem o jej numer, podała mi z uśmiechem kwitując, że widzi, że chce więcej. Od tamtego czasu zaczęliśmy się spotykać, może nie było by w tym nic dziwnego, ale ja mam 22 lata, a ona 33. Na początku był tylko seks, ale potem zaczęliśmy się spotykać na mieście, były jakieś wspólne wypady itd. Nikt z mojej rodziny, ani znajomych nie wie o tym. Nie chce kończyć tej znajomości bo chyba trochę się zauroczyłem. Mimo to, że jest ponad 10 lat starsza ode mnie świetnie się dogadujemy, a wyglądu mogły by jej pozazdrościć nie jedne moje rówieśniczki. Ostatnio wyszła nie ciekawa sytuacja bo została zaproszona na sylwester do swoich znajomych, najlepiej z osobą towarzyszącą, gdzie tą osobą mam być ja według niej. Ja oczywiście powiedziałem stanowcze nie bo nie widzę siebie wśród ludzi którzy mają po 30lat i pewnie będą obgadywali z jakim smarkaczem przyszła.
Mam wrażenie, że ona uważa mnie już za swojego partnera, a ja tego po prostu nie widzę. Nie mam ochoty słuchać komentarzy z jaką stara babą jestem itd. Na dłuższa mete nie widzie takiego związku bo za parę lat będę wyglądał jak Macron przy swojej "matce" ( ͡º ͜ʖ͡º) Co o tym myślicie?
#zwiazki #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 68
@maze pół ryja zasłonięte to ciężko ocenić xD daj bez okularów ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pdk to jakaś murzynka? Takie ma trochę ichnie rysy twarzy z szerokim nosem albo mi się wydaje xD bo na #p0lke po solarium to tak średnio wygląda xD
@AnonimoweMirkoWyznania gurwa, gościu, sam mam zaraz 30 lat i w naszej paczce, z którą się regularnie spotkamy (grupa przyjaciół) jest chłopak w wieku 21 lat i dziewczyna 20 lat. Ogarnij łeb, bo się w tym wieku nie gada tylko o dzieciach i chorobach. Wyszło za to, żeś nieśmiały piwniczak, bo się starszych boisz. I że to bait, bo się niby dogadujesz z 33latką, ale za to nie dogadasz się z innymi 30latkami.
a ja tego po prostu nie widzę

@AnonimoweMirkoWyznania: To nie ma znaczenia, ludzi łączą uczucia, a nie wzajemna umowa czy "widzenie".

bo za parę lat będę wyglądał jak Macron przy swojej "matce"

Zbyt mała różnica wieku.

i pewnie będą obgadywali z jakim smarkaczem przyszła

Tego nie możesz być pewny. Poza tym za bardzo przejmujesz się tym co myślą ludzie.

ale ja mam 22 lata, a ona 33

Kobiety żyją średnio dziesięć
@M4711: etiopia, a dupe ma taka kragla ze kazde spodnie wygladaja jakby mialy peknac, oczywiscie ze nie polka, po co zanizac w dol, nie obrazajmy sie
@AnonimoweMirkoWyznania: Typiara wzięła sobie 11 lat młodszego chłopaka ledwo po uzyskaniu dowodu osobistego, prawiczka i teraz wielki wylew żalu spierdoxów bo robisz ją w luja xD

To oczywiste że jest z nią dla seksu, a nie żeby założyć rodzinę. Ona wkracza w okres gdzie już jej cena na rynku będzie malała, a chłopak dopiero nabiera rozpędu, a jak będzie w jej wieku to ona będzie miała 44 lata, wtedy będzie oglądał
OP: @AnonimoweMirkoWyznania: Taką odpowiedź cenie bo dała mi dużo do myślenia. Po prostu jestem trochę nieśmiały i wizja, gdzie miałbym być wśród jej znajomych, których nie znam trochę mnie przeraża, ale chyba się przełamie i zadeklaruje, że idę.
@weeego: ja pracuje i studiuję, ona pracuje w jakimś biurze, ale ciężko abym w wieku 22 lat miał stabilną prace.
@maze: Ona też nie wygląda na swój wiek, dałbym jej
milf... 33 lata xD


@Arachnofob: ale czaisz, że on ma 22 lata?
Ja rozumiem, że dla 30 letniego faceta 33letnia kobieta to nie jest jakiś milf, ale dla takiego młodego to raczej jest.
Przecież jak młodzi faceci marzą o jakichś milfach to raczej takich max 28-35 lat, a nie o starej rurze 40+ xD

Tym bardziej, że Polki bardzo szybko się starzeją, w porównaniu do np. zachodnich kobiet