Wpis z mikrobloga

to czy musicie takie osoby spisać czy robicie to zależnie od waszej oceny i macie tutaj pełną dowolność?


@protny0: @Sierzant_Bagieta @Kezcliw legitymowanie ma jedną ważną rolę, której osoby "nie z branży" nie kojarzą albo o niej nie wiedzą. Gdyby nie legitymowania, to spora liczba osób poszukiwanych by się nigdy nie znalazła albo znalazłaby się po kilku latach. Zwłaszcza tych, którzy od dłuższego czasu nie przebywają w miejscu zamieszkania
  • Odpowiedz
@IgorK: w sumie nie patrzyłem na to z tej strony.
Może wiesz ile może iść ewentualny mandat z fotoradaru? Bo sądziłem, że dostane 10pkt i 500zł, ale już 3 miesiące minęło i nic.
  • Odpowiedz
@Sierzant_Bagieta: a tak nie jest (chodzi mi o zostawianie mózgu na jednostce)? Mam znajomego który jest "krawężnikiem" wystawia codziennie mandaty za alko w miejscu publicznym, a w piątek sam wali browar pod sklepem...
  • Odpowiedz
@Pieczyw: Jeden #!$%@?. Prawaczki zafascynowane własnym gnatem pod poduszką, uhhh, fap fap fap. Jak #!$%@? żyć w społeczeństwie, w ktorym każdy nosi narzędzie przeznaczone jedynie do zabijania? Ja #!$%@?ę, chcecie powrotu średniowiecza mentalnego, liberałki.
  • Odpowiedz
@RatKing ja nawet nie chce mieć broni palnej w domu. Na #!$%@? mi? Jeszcze mieszkam wokół patologii, więc pewnie policja mogła by się #!$%@?ć nawet gdybym miał zezwolenie. Chce kolekcjonować broń białą i ewentualnie mieć jakieś łuki/proce/wiatrówki do luźnego strzelania. Dostęp do broni powinien być ograniczony, ale np. Tak jak w niemczech, a nie jak w polsce, że pani w urzędzie powie nie i #!$%@? mimo to, że spełniasz wszystkie wymagania
  • Odpowiedz