Wpis z mikrobloga

@Sierzant_Bagieta: No ale ty masz wszystko przy sobie, jakbyś był na służbie. Po co blacha, opaska, po co nóż, gaz... Masz bzika na punkcie samoobrony?

Możesz nosić sobie broń poza służbą? I również: po co? Samoobrona?
  • Odpowiedz
@RatKing policjant jest w służbie 24/7, nawet po robocie mogę wziąć ze sobą bloczek mandatowy i pisać mandaty, dlatego policjanci noszą ze sobą blachę, gaz czy broń
  • Odpowiedz
@Sierzant_Bagieta: konsultowałeś prowadzenie bloga z jakimś dobrym prawnikiem od prawa pracy? Ostatnio była sprawa bagiety który pisał książki dla dzieci i miał przez to postępowanie dyscyplinarne. Ogólnie jak ktoś będzie chciał chciał cię udupić no to powód już ma, chyba że masz zgody przełożonych na papierze.
  • Odpowiedz
@Sierzant_Bagieta nie musisz zarabiać żeby ten kanał mógł posłużyć do utemperowania cię w odpowiednim momencie. Samo zdobywanie subskrybentów może być traktowane jako korzyść. Idź lepiej do prawnika zanim ktoś smutny z góry dostanie notatkę o tej działalności.
  • Odpowiedz
Już miałem rozmowę z jakimiś mądrymi z KGP. Nie będą mi się do życia wtrącać,


@Sierzant_Bagieta: tak ci się wydaje? no to zobaczysz kogo ci będą losować na patrol. Zobaczysz jaką drogę awansu ci zapewnią. Kiedy dadzą urlop a w które święta będziesz miał zajęcie. Będzie jeden telefon do komendanta żeby każdy twój wniosek i prośba szły w kibel i co zrobisz?
Raz piszesz że policjantem jesteś cały czas, nawet
  • Odpowiedz