Wpis z mikrobloga

No, Mirki nintendowskie, wczoraj narzeczona mi oświadczyła, że na gwiazdkę dostanę od niej... Nintendo Switcha xD

Pytanie o doświadczonych użytkowników konsoli - jakie gry są must-have?

Z pewnością:

Zelda - BOTW
Mario Oddysey
Mario Kart 8 Deluxe
SSB Ultimate

Coś jeszcze polecacie na początek?

Jakieś porady dla początkującego użytkownika Switcha? Z tego co czytałem zelaca się kupno karty pamięci, bo te 32gb w środku to zdecydowanie za mało.

#nintendoswitch #nintendo #mario #zelda #supersmashbros
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@iamtehwin ale kradł te koszulki? Nie jestem ekspertem prawa, ale sam znak towarowy chyba nie zabrania odsprzedaży czegoś, chyba że chodzi Ci o użycie czyiś znaków na swoim towarze.
  • Odpowiedz
@goomba-pl: jak to z toba jest, ze tak wiele osob Cie hejtuje za zachowanie?
widzialem mase komentarzy, ze jestes wulgarny wobec innych. Widze, ze jestes aktywny na wykopie, ale widze tez mase krytycznych komentarzy na twoj temat. O co sie rozchodzi?

Ew. ktos inny jest w stanie to wytlumaczyc?
  • Odpowiedz
@TrueGrey: Masz dozwolone na własny użytek, zresztą nawet na stronie z której @goomba-pl UKRADŁ obrazek jest to napisane. Dlatego tak bardzo różnią się ceny zdjęć czy oprogramowania ze względu na ich użytek - prywatny lub komercyjny.

Tak w ogóle to ciekawe czy jak sprzedawał na Allegro masowo kable, koszulki i inne rzeczy pod szyldem SklepGoomba to czy miał założoną działalność gospodarczą, wystawiał faktury i odprowadzał podatek. Bo jeśli nie,
  • Odpowiedz
@iamtehwin wcześniej zdjęcia w poprzedniej odpowiedzi nie widziałem, a ono jednak wiele wyjaśnia, bo myślałem, że zarzucasz mu że kupuje gdzieś koszulki a później sprzedaje je drożej u siebie.

Co prawda z racji, że znam politykę Nintendo zastanawia mnie, to w takim razie jakim cudem nazwa i logo jego sklepów dalej używają tych znaków? Bo szczerze mówiąc sam jak widziałem jego sklep pierwszy raz, to wydawał mi się oficjalnie związany z
  • Odpowiedz
to zwykły burak jest, wyzywa Cie od najgorszych

@HBKwowo: @iamtehwin: @TrueGrey: @goomba-pl:

dodam od siebie, że dawno temu byłem zwyzywany przez użytkownika @Goomba_PL czy jakoś tak. Czy to ta sama osoba, czy inna, to już przestałem wnikać, bo obserwuję zupełnie inne zachowanie niż "poprzednika". Piszę to dlatego, że może komuś się z poprzednim goombą pomyliło. Tam był ewidentnie dzban za sterami, natomiast tu
  • Odpowiedz