Wpis z mikrobloga

No, Mirki nintendowskie, wczoraj narzeczona mi oświadczyła, że na gwiazdkę dostanę od niej... Nintendo Switcha xD

Pytanie o doświadczonych użytkowników konsoli - jakie gry są must-have?

Z pewnością:

Zelda - BOTW
Mario Oddysey
Mario Kart 8 Deluxe
SSB Ultimate

Coś jeszcze polecacie na początek?

Jakieś porady dla początkującego użytkownika Switcha? Z tego co czytałem zelaca się kupno karty pamięci, bo te 32gb w środku to zdecydowanie za mało.

#nintendoswitch #nintendo #mario #zelda #supersmashbros
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Goofas:
1. zaleca się kupno karty pamięci. Ja nie mam, ale nadrobię to, bo nie mam jak kopiować screenów z gier.
2. pady trzymaj naładowane, bo nigdy nie wiesz czy zagrasz godzinę, czy pięć.
3. ja mam Mario Kart, Zelde i Mario Party. Nie zapominaj o Mario Party!
4. za miesiąc wychodzi Smash Bros ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5. a w przyszłym roku
  • Odpowiedz
@Goofas: Super Mario Party (ale to najlepiej na 4 osoby), Snipperclips/Overcooked do gry z różową, a jak grałeś kiedyś w Crasha to są wszystkie trzy części z PSX w jednym opakowaniu, ładny powrót do przeszłości.
  • Odpowiedz
7 grudnia 2018

@Goofas: n dobra, nie za miesiąc. skrót z Twojego postu wziąłem jakimś cudem za Super Street Fighter 2 Turbo czy cośtam :D

Dokup 2 pady (najlepiej/najtaniej w zestawie z Mario Party, np. od @goomba-pl jak jeszcze ma, albo z komputronika) i wydaje mi się, że na obecną chwilę to tyle.

Szkło na ekran!
  • Odpowiedz
@Goofas: Mario Kart? Do grania online!

Fire Emblem Warriors (jeśli nie masz na DSie)
Mario Rabbids Kingdom Battle
Monster Hunter Generations Ultimate
  • Odpowiedz
@Goofas: jak kolega @zolwixx pisze jak sie decydujesz na mario party i nie masz dodatkowych joyconow to koniecznie kup w zestawie (wychodzi niewiele wiecej niz za sam zestaw joyconow bys zaplacil) a MP niestety nie umozliwia grania we dwojke - tzn sie da ale dorzuca dwa boty ktore imo psuja troche rozgrywke chociaz z braku laku dobre i to. + przydadza Ci sie te joye do Just Dance ktore
  • Odpowiedz
@Goofas: a co do karty, jak zamierzasz kupowac duzo cyfrowo (nie polecam) to karta sie przyda. ja mam wiekszosc tytulow fizycznych i jeszcze niepotrzebuje ale niebawem pewnie kupie :D
  • Odpowiedz
@Goofas: Kupiłem Switcha miesiąc po premierze i dla mnie tak:

Sprzęt:
- Folia Hori (ta plastikowa, nie ma sensu kupować tej ze szkła hartowanego bo pod wpływem ciepła może się odklejać) oraz ściereczka z mikrofibry by oblepić ten badziewny plastik zwany podstawką by Ci dodatkowo nie porysowało ekranu
- Pokrowiec z miejscem na kartridże
- Dodatkowy zestaw joyconów (na
  • Odpowiedz