Wpis z mikrobloga

Dzień dobry Mirki i Mirabelki!

W życiu każdej podrzędnej firmy przychodzi czas aby zaistnieć na jedynej stronie ze śmiesznymi obrazkami w internecie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kim jesteście? Czego tu szukacie? Człowieku daj mi coś za darmo! No to damy ( ͜͡ʖ ͡€)
Jesteśmy agencją link buildingową a nasz zakres działania to wszystko co off-sitowe, poza stroną robimy wszystko aby wasza strona wyglądała lepiej w oczach wujka #google

Nie jesteśmy kolejnym sklepikiem #seo jakich wiele na naszym rynku #pdk, staramy się podchodzić do każdego klienta indywidualnie, robimy ofertę, czekamy na akceptację i działamy. Dla każdego z was który ceni sobie wygodę i wyznaje w życiu zasadę żeby pracować mądrze a nie dużo przygotowaliśmy opcję raportów white-label, z waszym logo i waszą identyfikacją wizualną.

Więc jeżeli chcecie wspólnie z nami zrobić coś fajnego to zapraszamy na naszą stronę

OCZYWIŚCIE że nie przychodzimy z pustymi rękami! Mamy kod rabatowy na 100 PLNÓW specjalnie dla was! Po rejestracji konta w zakładce finanse wpiszcie po prostu "wykop4.73"

Zapraszamy też na naszego facebooka gdzie w krótkich wpisach staramy się opisywać funkcjonalności które wprowadzamy!
Pobierz off-site - Dzień dobry Mirki i Mirabelki! 

W życiu każdej podrzędnej firmy przycho...
źródło: comment_kFAg4rz4rscvrIEO6zsW6scy8tjwxpz0.gif
  • 13
@off-site "Przeanalizujemy stronę, jej profil linkowy, znajdziemy słabe punkty i możliwości do działania. Zaproponujemy Ci konkretne rozwiązania i jeśli otrzymamy Twoją akceptację rozpoczniemy prace." - to brzmi dobrze. Rozumiem zatem, że jak zgłosi się do Was laik który się naczytał o seo tu i tam (ale nie czytał zbyt dokładnie) to nie dopuścicie do zamówienia przez niego samych linków z frazą podczas gdy jego profil anchorów leży i kwiczy (albo nie ma
@astra2k: Tak, właśnie tym chcemy się różnić od usług dotychczas dostępnych na rynku. W przypadku laika chętnie tłumaczymy, doradzamy i uzgadniamy sobie realizację - od ilości linków jakie polecamy pozyskać, przez dobranie odpowiednich słów kluczowych i na doborze podstron kończąc.
@off-site: świetnie, jeśli tylko szybko się nie wypalicie (czy to przez żmudną robotę czy nie zawsze sympatycznych do współpracy klientów ;) ) to wróżę spory sukces. Mam kilka pytań technicznych ale nie chcę śmiecić, napiszę na pw także odblokujcie :)
@Wychwalany: Branża SEO rządzi się swoimi prawami i działania jesteśmy w stanie zaproponować w budżecie 300 jak i 3000 zł. Zależy jak wysoko celujesz, a budżet określasz osobiście. Możemy też ocenić możliwości i zaproponować odpowiedni budżet np. w dwóch wariantach - tańszym i droższym. Jeśli chodzi też o specjalistyczne branże, to rzeczywiście lekarze i prawnicy to trudniejsza kwestia, bo wujek G ostatnio bierze te branże mocniej pod lupę, mimo to możemy
staramy się podchodzić do każdego klienta indywidualnie, robimy ofertę, czekamy na akceptację i działamy


@off-site: zieeeew ;) mam nadzieję, że jesteście dynamicznie rozwijającą się firmą z młodym zespołem i stołem do piłkarzyków ( ͡° ͜ʖ ͡°)