Wpis z mikrobloga

  • 2
Do #!$%@? wafla. Kupiłem od allegro GTX 1080Ti ARMOR OC, niby nie używana, "tylko po zwrocie" i rozpakowana. No ok, kupiłem, a się okazuje że karta niedziała, i widocznie poprzedni kupujący ją z takiego powodu zwrócił. (°°
No brawo allegro, wstydu nie macie, nawet nie testujecie czy sprawny sprzęt sprzedajecie.
I teraz pytanko. Karta ma 2 lata rękojmi w outlet allegro, to mogę zażądać takiej samej karty powołując się na rękojmie, czy mogę dostać tylko zwrot pieniędzy? Czy mogę po prostu ją zwrócić jeszcze z tytułu niedawnego zakupu przez internet, bo nawet nie minęło dwóch dni?
#allegro #allegrooutlet #kiciochpyta #skladamkomputer #prawakonsumenta

I PS. sprawdzałem już na milion sposobów, zasilacz nówka, 80+ gold 1000W, resztę rzeczy zasila normalnie, tylko ta karta nie działa. Patrzałem też z podłączaniem na różne kable i nic. Ehhh. A miałem już się zagrywać :|
imarid - Do #!$%@? wafla. Kupiłem od allegro GTX 1080Ti ARMOR OC, niby nie używana, "...

źródło: comment_k8jevpQbztAZDdQU5JyMSKq3GrXoCbw4.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@e-w-a w sensie sprzedawali jako nieużywaną po zwrocie i niby jedny mankament to miało być otwarte pudełko i rozpakowane akcesoria XD eh
  • Odpowiedz
  • 1
@imarid 1. Jeśli nie zastrzegli że to jakaś używka czy inne #!$%@?, to 14dni na zwrot. 2. Sprawdzić w innej budzie/płycie.
3. Nauczyć się, że allegro to wylęgarnia wąsatych januszy sprzedających to samo co w internecie, tyle że częściej lecą w wała a same allegro to gówno i kupować choćby w modelach czy złomie z braku laku.
  • Odpowiedz
  • 1
@imarid No to co- allegro to allegro, takie samo gówno równo rozłożone.
Tak samo jak program ochrony kupujących swego czasu- zanim polecisz na bagiety to typ zdążył jeszcze #!$%@?ć 20 osób i usunąć konto xD
  • Odpowiedz
@tr4b4nt: @tellet: @tellet: @Hrrr_tfu:
Odpisali xd

Dziękuję Panu za wiadomość i zdjęcie z komunikatem.

Produkt pochodził z regulaminowego zwrotu. Gdyby był niesprawny, nie trafiłby do sprzedaży.

Grzecznie imputują, że ja ją pewnie #!$%@?łem. No tak, jako informatyk i programista wcale, a wcale nie umiem się obchodzić z sprzętem i tak bardzo nie chciałem pograć w mojego Wiedźminka w 4k, że ją na starcie #!$%@?łem po wyjęciu z pudełka.
  • Odpowiedz
@tr4b4nt: @tellet: @tellet: @Hrrr_tfu:
Załączam zdjęcie maila od poprzedniego kupca . Także, sorry @allegro_pl: ale to jest dno sprzedawać niesprawdzony produkt po zwrocie. Mogę robić gówno burzę na głównej czy gdziekolwiek tylko chcecie, ale niestety nie macie racji z tym, że

Produkt pochodził z regulaminowego zwrotu. Gdyby był niesprawny, nie trafiłby do sprzedaży
imarid - @tr4b4nt: @tellet: @tellet: @Hrrrtfu: 
Załączam zdjęcie maila od poprzednie...

źródło: comment_NQeYBm6SP0WXMWdZ0k5g2Cz3VkT2omHl.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@no_names: @tellet: @allegro_pl: @Hrrr_tfu: @e-w-a:

@tr4b4nt:

13.12.2018 18:14

Dzień dobry.

Kontaktuję się Panem w sprawie reklamacji.

Właśnie zostałem poinformowany o odrzuceniu Pana reklamacji. Serwis nie potwierdził usterki. Dla maksymalnej pewności, zleciliśmy ponowną ekspertyzę. Po ponownej analizie zgłoszenia napiszę do Pana ponownie i przedstawię nowe informacje.

Pozostańmy w kontakcie.


Pozdrawiam,

Paweł Pastuszka

Zespół Sklepu Allegro


da się to jakoś inaczej wytłumaczyć niż próba oszustwa na prawie 3k
  • Odpowiedz