Wpis z mikrobloga

Black friday w polskim wydaniu. X-kom sprzedaje towar, którego nie ma. Następnie zasłania się błędem systemu.

Z okazji BF w x-kom pojawił się zestaw PS4 Pro plus RDR2 w cenie 1559. Po otrzymaniu potwierdzenia x-kom postanowił poi formować o braku towaru. W rozmowie z pracownikiem, zostałem poinformowany, że zestaw sprzedał się w ponad 100 szt a x- kom otrzymał jedynie 11 co oznacza że sprzedawali towar którego nie mieli.

Mirki oszukane łączcie sie

Same on You x-kom

#x-kom #blackfriday #playstation4 #ps4 #gorzkiezale #superoferta #oszukujo #afera
Pobierz glock - Black friday w polskim wydaniu. X-kom sprzedaje towar, którego nie ma. Następ...
źródło: comment_ztaSuxtTTMSFoz5CElob2tJjLrlIizPk.jpg
  • 22
@glock: Bo to jest głębszy plan! Jak im zapłacisz, to nie kupisz u konkurencji, bo "już kupiłeś". Oni potem anulują i nic nie stracą! A Ty oprócz tego, że jesteś w przysłowiowej dupie to jeszcze nie wspomogłeś konkurencji. Tak się robi biznesy!
@glock neonet to samo, kupiłem tv który był jakieś 5% tańszy niż u konkurencji. To było w sobotę. W poniedziałek dostałem maila ze nie maja na stanie i mam czekać na ich wiadomość kiedy i czy będą takowe mieć po czym dziś z ciekawości wszedłem na stronę a tam ten sam TV w cenie jak u konkurencji, normalnie na stanie w sklepach. Dodam że kupując go w sobotę licznik pokazywał kilkanaście sztuk.
@JabLuszko: @glock: Dlatego gry zamawiam w xkomie, bo mają często najtaniej plus można wykorzystać te kody z emaila, ale z doswiadczenia, kiedy anulowali już kilka razy zamówienia, przedłużali i ogólnie jaja jakieś robią, zamawiam też gdzieś indziej, polecam. W tej sytuacji nie wiem co jest bardziej żenujace, to że oferuja slim (albo Xboxa top kek) zamiast pro, czy jakby oferowali brelok w ramach rekompensaty, co też robią. Chyba jednak to
Bardzo przepraszamy za sytuacje związane z konsolami. Nie było to zamierzonym działaniem, a wynikiem błędu systemu. Na ten moment nie spodziewamy się dostaw, dlatego nie będziemy w stanie zrealizować zamówienia. W związku z tym zaproponowaliśmy alternatywne rozwiązania