Wpis z mikrobloga

Jak tak kiedyś myślałem to żal Mi Daniela. Nie kwestionuje tego co teraz robi ale jakie miał dzieciństwo. Każdy może łatwo mówić ale ten kto tego nie zazna nie wie jak to jest być wyszydzanym przez społeczeństwo. W takich ludziach od lat narasta wielka nienawiść do ludzi że traktowali Cię jak śmiecia i znika poczucie empatii i traktowania ludzi no jak zabawki. Bo skoro oni Mnie tak traktowali to Ja będę taki sam. Niestety ale Daniel ma już tak zryty mózg od małego że go już nic nie zmieni
#danielmagical #patostreamy
  • 11
@wstawajzs: Uwierz Mi jest, może nie w 100% bo są ludzie którzy mimo patologii wyszli na ludzi. Lecz na psychikę dziecka ma bardzo duży wpływ środowisko w jakim się wychowuje. Jeśli dziecko nigdy nie miało wzorca w nikim oraz rówieśnicy mieli go za totalne zero to taki człowiek nie odróżnia dobra od zła. Nie wie co to miłość empatia bo tego po prostu nie zaznało
@wstawajzs: Nie mówię o Psychologu ale o Prawdziwym Przyjacielu który będzie miał w dupie jak wyglądasz tylko pokażę Ci normalne życie i pokażę Ci inne lepsze wzorce. Tylko kto chce się kumplować z totalnym przegrywem i brudasem lepiej oceniać niż przyjrzeć się problemowi z innej strony i po ludzku próbować takiej osobie wyjść na ludzi.
@wstawajzs: Bo widocznie było już za późno, wyrobił sobie takie wzorce "Ja jestem Panem mam hajs i to jest Mój piesek" Lecz gdyby ktoś we wcześniejszych latach dzieciństwa pomógł mu tak po ludzku nie psycholog tylko ktoś z kim mógłby się zmienić to myślę że jego losy się potoczyły inaczej