Wpis z mikrobloga

#4konserwy są idealnym przykładem, że kłamstwo powtarzane 1000 razy przeplatane zwykłą kłamliwą propagandą staje się dla nich prawdą.

Niestety, rzeczywistość jest całkiem inna i jej g------a propaganda godna tej ruskiej niczego nie zmieni.

Polska wcale nie wstaje z kolan, nikt niczego Polsce nie zazdrości, a szczególnie ten L E W A C K I zachód i tak dalej.

Nadal jesteśmy biednym krajem bez perspektyw na lepsze jutro. Dzisiejszy rząd działa całkowicie na szkodę Polski i Polaków i tak będzie do czasu, aż zmieni się władza.

Wszędzie widzicie żydów, lewactwo, komuchów i innych wrogów, których sami sobie tworzycie.

Nie pamiętam, kiedy ostatnio Polska miała tak zszarganą opinię za granicą, jak dziś za sprawą pisu.

No ale wam pomachają wyklętymi, rzucą 500+, postraszą imigrantami(chociaż to pis przyjął ich najwięcej XD) i tak dalej, ale wam to wystarczy, dlatego w Polsce nadal będzie jak w lesie obsranym gównem.

Pis wam pluje w twarz, ale wy nie udajecie że to deszcz, tylko łapiecie te mele do własnych gęb i dziękujecie plującemu za ten szczodry dar.

Trochę mi was żal, bo dziwi mnie jak dorosły człowiek może tak bardzo łykać tę propagandę i ani przez chwilę się nie zastanowić "a może jednak jest inaczej?"
Rozumie 15 letnich kuców Korwina, no ale dorosły człowiek? No prośba..

I taka osoba będzie wyzywać ludzi, którzy to widzą od NPCów..
#4konserwy #neuropa #bekazpisu #bekazprawakow #polityka
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rozumie 15 letnich kuców Korwina, no ale dorosły człowiek? No prośba..


@ytong1918: tak się składa truskawko, że Korwinowcy mają świadomość w jakim punkcie jest Polska, dla której jedynym ratunkiem jest kapitalizm i pogonienie w p---u tych wszystkich bonów i zasiłków dla nierobów
Polak nie może być karany za chodzenie do pracy poprzez podatek dochodowy
  • Odpowiedz
@Poro6niec: No bez jaj. Gospodarczo najbliżej mi do Korwina ale co jak co kuce to ogromne ameby umysłowe. Nie bez powodu na tym elektoracie urosły socjalistyczne niedojdy od Kukiza i PiSu.
  • Odpowiedz
@ytong1918: Konserwatyzm to rak niszczący ten świat. Gdyby pogląd konserwatywny całkowicie przestał istnieć we wszystkich aspektach (zapędy narodowe, religijne) i odmianach (europejsko-amerykański, chiński, arabski konserwatyzm), to świat byłby znacznie lepszym miejscem.
Zupełnie niepotrzebne byłyby armie i moglibyśmy skupić się na naprawdę istotnych sprawach, jak ochrona środowiska albo eksploracja kosmosu.

Niestety jednak konserwatyzm istnieje i... jest potrzebny, dopóki gdzieś na świecie istnieje inny konserwatyzm. Argument siły niestety zawsze ma ostatnie zdanie,
  • Odpowiedz
@Poro6niec: To się nazywa działanie w partii Korwina (specjalnie bez nazwy bo 3 zdążyłem przejść) przez 8 lat. Wniosek nadpłatowy w sprawie kwoty wolnej który w sejmie prezentował Mentzen i który rozgrzał debatę medialną o niekonstytucyjności kwoty wolnej to był jeszcze mój projekt. Kilka propozycji ustaw jakie wchodzą w pakiet ustaw Korwina to także moje dzieła. Zresztą przed wyborami mam plan jeszcze jedną petardę im dostarczyć z mojego szacunku do
  • Odpowiedz
Konserwatyzm to rak niszczący ten świat.

@lewoprawo: I dlatego konserwatywne PO było lepsze od rewolucyjnego PiSu?

Nie bez powodu na tym elektoracie urosły socjalistyczne niedojdy od Kukiza i PiSu.

Korwin miał w ostatnich wyborach największy wynik w historii (licząc tylko wyobry do sejmu), więc jakim cudem jego wyborcy mieliby wspierać innych?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ytong1918: _Nadal jesteśmy biednym krajem bez perspektyw na lepsze jutro. _

Ranking najbogatszych państw świata - miejsce 48.

Polska oficjalnie dołączyła do grona 25 najbardziej rozwiniętych państw świata.
  • Odpowiedz
@czynastolatek: PO to konserwy, a PIS to jeszcze większe konserwy. Obie partie to rak.
PO stare się przystroić w piórka liberałów w kontraście do PIS, ale ich prawdziwe poglądy wychodzą w głosowaniach.

Tak właściwie PSL to też to konserwy, podobnie Kukiz. Partii innych, niż konserwatywne nie ma w naszym obecnym składzie sejmu. Jest jeszcze Nowoczesna, ale oni chyba sami nie wiedzą, kim są.
  • Odpowiedz
@lewoprawo: PiS nie jest konserwatywny. PiS to partia rewolucyjna. Ja wiem, że słowniki są prawackie, ale zaglądajcie tam czasem.
Konserwatyzm nie odnosi się do konkretnych poglądów, tylko niechęci wprowadzania gwałtownych zmian.
  • Odpowiedz
@lewoprawo niepotrzebnie upraszczasz. Poglądy polityczne są skorelowane ze skłonnością do ryzyka. To przede wszystkim cecha osobowości a nie tylko wyuczone zachowanie.
  • Odpowiedz
@ytong1918: Polska się dynamicznie rozwija, średnia pensja bardzo szybko rośnie, w przeciwieństwie do zachodu, gdzie rzadko kiedy wzrost pensji przekracza inflację. Bezrobocie spada, po rządach PO w końcu udało opanować się rosnące zadłużenie, w 2017 po raz pierwszy w historii nie wzrosło nawet w wartościach nominalnych( https://businessinsider.com.pl/finanse/makroekonomia/dlug-sektora-publicznego-spadl-w-2017-roku-pierwszy-raz/fpv9b9l ).
Sam zauważyłem, że na Polskę i sytuację w niej najbardziej narzekają ludzie bez perspektyw, jeśli ktoś potrafił się ogarnąć, to docenia jak
m.....l - @ytong1918: Polska się dynamicznie rozwija, średnia pensja bardzo szybko ro...

źródło: comment_cOW3Woeyfai8o9pueCR81QtCDtcq2tJx.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@maciek-rudol:

Sam zauważyłem, że na Polskę i sytuację w niej najbardziej narzekają ludzie bez perspektyw, jeśli ktoś potrafił się ogarnąć, to docenia jak fajnie się w Polsce żyje.


Nawet jak ktoś nie ma perspektyw, jest leniwy i tak dalej to zawsze może wyjechać na zachód i zarobić 5x tyle za taką samą
  • Odpowiedz
@ytong1918 mediana zarobków w Niemczech jest mniej niż 3 razy wyższa, więc o żadnym 5 razy więcej mowy nie ma, i to nie licząc różnicy w kosztach życia. 3/4 społeczeństwa nie ma poniżej 2 tysięcy. Zarobki lekarzy w Niemczech są około 2 razy większe, początkujący lekarz ma tam około 2 tysięcy euro netto w podstawowym wymiarze czasu. Ja mam nienajgorsze perspektywy i to bez wyjazdu za granicę, którego nie planuję.
  • Odpowiedz