Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem jak #rozowypasek może być starą panną - co to znaczy że nie udało jej się znaleźć męża?!? Urwiła sie całe życie i zdziwienie że żaden się nie znalazł? Jakim cudem #rozowepaski mogą być samotne skoro fizycznie jest więcej #niebieskiepaski od różowych?

Bycie #rozowypasek to poziom "easy", to ustępstwa na każdym kroku i prawnie oraz społecznie ugruntowane życie jako wygryw.

Handlujcie z tym.

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #przegryw #psychologia #zwiazki #pytanie #tinder #podrywajzwykopem
  • 22
  • Odpowiedz
@smutny_login: Teraz nie mówi się "stara panna", tylko "silna niezależna kobieta z kotem". Można nią zostać trafiając cały czas na facetów, którzy nie chcą się żenić, ani wiązać na całe życie, tylko ruchać (faceci nie zawsze są szczerzy, różne kity wciskają żeby zamoczyć). Po jakimś czasie (lata, przebieg) atrakcyjność spada na tyle, że żaden spełniający jej wymagania facet już jej nie chce.
  • Odpowiedz
@smutny_login: ja mam koleżankę w moim wieku (lvl 35), 9/10, bardzo inteligentna, ma pracę, swoje hobby. Ale niestety zawsze miała #!$%@? w głowie, jeśli chodzi o oczekiwania. Po 30tce się ogarnęła, ale już nie było w czym wybierać. Więc teraz ma kota i pracuje po 12h dziennie, żeby nie siedzieć w domu.
  • Odpowiedz
@cder: jedynaczka, wychowana na księżniczkę. poszukiwała księcia z bajki, który z jednej strony da jej dużo swobody (praca, hobby, wolontariat po godzinach i weekendy), a z drugiej - będzie na każde jej zawołanie - podwiezie samochodem (bo nie miała prawa jazdy), zapewni rozrywkę, zabierze na wakacje, etc. efekt był taki, że każdy jej związek rozpadał się po kilku miesiącach, a po 30-tce już żadnych związków nie było. jej faceci byli na
  • Odpowiedz
@glonstar: czesc kobiet(jak i mezczyzn) po prostu nie chce zakladac rodziny. Laski podobnie jak faceci moga chciec "tylko zaruchac". Coraz wiecej osob, w tym i kobiet ;) stac na samodzielne zycie i nie ma presji ekonomicznej "albo znajde meza ktory mnie bedzie utrzymywal, albo beda wegetowac w nedzy".
  • Odpowiedz
@smutny_login: część kobiet woli być sama niż łapać się pierwszych lepszych gaci żeby tylko były, widać dobrze im samym ze sobą, dobrze zarabiają i nie muszą mieć męża żeby stanowił oparcie finansowe (kiedyś to było częstym zjawiskiem bo kobietom trudno było znaleźć pracę) a teraz mogą same się utrzymać.

A część to najzwyczajniej w świecie introwertyczki, które nie mają wielu znajomych, nie poznają nowych ludzi, a portali randkowych uzywać nie chcą,
  • Odpowiedz
@rodzynek_w_czekoladzie: zgadzam się, studiuję babski kierunek i prawie żadna ze znanych mi dziewczyn nie jest w związku (duża część nigdy nie była), nie chodzą na randki, są całkiem atrakcyjne fizycznie i ogarnięte życiowo. Witajcie w XXI wieku, obecnie powoli następuje odwrócenie priorytetów i to mężczyźni coraz chętniej szukają drugiej połowy do związku podczas gdy kobiety wzruszają ramionami i rozwijają się w innym kierunku, bo społeczeństwo przestaje już na nas naciskać.
  • Odpowiedz