Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 424
Tak do mlodocanych, pryszczatych lub mentalnie ograniczonych - kiedy bedzie wojna nigdzie nie #!$%@? za granice. No chyba, ze jak w serialu Watacha Czeczeni - gesiego, przez gory. WP zamknie granice drogowe, zadne statki nie przybija do portow, lotniska zostana zamkniete a kazdy otrzyma zaproszenie do stawie nia sie na jednostke - jezeli to sie nie uda, zieloni pofatyguja sie po was osobiscie. Za wygodnie sie przed komputerkiem zrobilo i poprzewracalo w dupach. Szwajcaria xD w kamasze i za ojczyzne.

#ukraina #wojna #rosja
  • 212
  • Odpowiedz
@Ignasy Ale wiesz, że wojsko to nie tylko żołnierz na froncie?
Ja mam przydział do sztabu jako pisarz, kolega jako fryzjer, inny jako kucharz.

To są rzeczy, które właśnie rezerwiści bez przeszkolenia mogą robić podczas gdy zawodowi mogą zostać pchnięci dalej.
  • Odpowiedz
  • 1
@Niebadzlosiem broniona przez siłę polityczną i militarna, kraju w którym żyjesz xD tak tylko przypominam, że pokój w europie zachodniej(potem UE) od końca 2ws to NAJDLUZSZY okres pokoju w Europie. Mamy wrażenie, że brak wojny to stan normalny, z perspektywy czasu, jest dokładnie odwrotnie.
  • Odpowiedz
@Greg36: czy ty wiesz, że jak nie odpowiesz na wezwanie do wojska to idziesz w najlepszym przypadku siedziec? Nikogo nie interesuje, ze nie ma cię w kraju mieszkasz u cioci czy coś takiego. Poczytaj o etapach mobilizacji.
  • Odpowiedz
z dnia na dzień coraz bardziej jestem przekonany, że tzw. wykopki to najgorszy rodzaj człowieka. sfrustrowany, #!$%@? umysłowo, wiecznie siedzący na komputerze debil, który nawet nie potrafi wyobrazic sobie tego, ze w czasie wojny #!$%@? bedzie mial do gadania w sprawie jego pobytu w wojsku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wejszlo: 92'

@galeczek: brawo, to rowniez wszystkim umyka. Wystarczy zobaczyc dowolny film z ktorejkolwiek ewakuacji w USA, np Florydy przed huraganem. Wszystko stoi.

@VascoDeGamer: a jak siedzisz za granica i nie wrocisz na mobilizacje, to po powrocie po wojnie idziesz do ciupy. Na dlugo.
  • Odpowiedz
@peszmerd: pomijasz jeden ważny szczegół, który bierze się pod uwagę obecnie w armii, a nie uwzględniało się w średniowieczu (i przed IWŚ). Jest to wartość bojowa jednostki i przydatność w wojsku. Osobę całkowicie przeciwną i wykazującą postawę antyzbrojną lepiej zignorować i nie angażować w działania wojskowe, bo jej postawa może naprawdę zdemotywować resztę, nawet zawodowych, wojaków. Z niewolnika nie ma wojownika ani wojskowego pracownika. Dodatkowo koszt utrzymania więzień o humanitarnych
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@emcter: teraz dopiero zrozumialem, ze mowisz o tym, ze rezerwowi albo najpierw zostana przeszkoleni albo beda mieli sluzbe jako kierowcy, logistycy, tragarze, lopaciarze. Cala reszta plusujacych chyba zrozumiala to tak, ze to ja jestem ekspert z wykopa i mysle, ze w kamasze = karabin w lape i za ojczyzne xD o losie, tyle plusow
  • Odpowiedz