Wpis z mikrobloga

Pan Klawitur wybitnie dojechał polską scenę technologiczną za brak informacji o problemach #!$%@? Mate 20Pro. No bo wiadomo - hajs wzięty to cisza, bo lepiej nie denerwować #!$%@? xD. To tak samo jak było w przypadku OnePlus 6T - w polskim internecie cisza, no bo przecież producent nie zapłacił.

https://youtu.be/-mW2vpqiYMs

Szanuje Pana Klawiaturę
#polskiyoutube #techweek #klawitur
  • 22
@Bratkello kolejny producent przekonał się że wyświetlacz od lg do nie najlepszy pomysł, oni potrafią nawet zrobić ips który się wypali a jeśli huawei dopuszcza do sprzedaży takie ilości uszkodzonych telefonów to świadczy tylko o kompletnym braku testów jakości więc można sobie tym bardziej darować kupowanie nie flagowych huawei
@borysszyc: nic nie było, po premierze kompletna cisza jeśli chodzi o recenzje tego telefonu, a normalnie na każdej stronie jest 15 artykułów o możliwościach nowego urządzenia i 3 o pierwszych wrażeniach
@Ortofenylofenolan_sodu:
6/8 GB ramu i czekać na cokolwiek xD
A jak tam Endomondo i inne tego typu apki, wyłącza się po 15 minutach, czy już chociaż pół godziny wytrzyma?

To emui raczej nadal #!$%@? wygląd z wczesnych iphonow, a stock jest fajnie przejrzysty i konfigurowalny
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rdy: no #!$%@? tak samo jak miui bo ios jest piękny i intuicyjny

W realnym uzytkowaniu to mnie tylko #!$%@? jak mi czasami zamknie kartę w chrome ale ja mam 3gb ram