Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wczoraj po południu byłem na 3 randce z dziewczyną. Poszliśmy coś zjeść, a potem chwiiiile spacerowalismy. Ogolnie u mnie zasada jest taka że jeśli podczas randki dziewczyna korzysta z telefonu, wypisuje co chwile smsy (nawet z przerwami 25-30 minut) to dla mnie to jest brak szacunku do osoby z którą aktualnie spędza się czas. Na poprzednich randkach z nią się to nie przytrafiało, a na tej pierwszy raz. Prawie non stop od początku spotkania na telefonie. Efekt był taki że chwile po wyjściu z restauracji i po kilku jej sytuacjach z telefonem (nie minęło może 20 minut, a oczy wbite w smartfon) powiedziałem niespodziewanie że musze spadać mimo że rzekomo miałem wpaść do niej na film. Zdziwiła się ale powiedziała że spoko. Wieczorem do mnie napisała co się stało a ja powiedziałem że skoro woli pisać na smartfonie to niech to robi i mi czasu nie marnuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie odpisała. Wnerwia mnie to strasznie wszedzie, czy to na imprezach, czy w pracy, normalnie ludzie oderwani od rzeczywistości.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 142
  • Odpowiedz
  • 6
@gnomos tylko że w takim wypadku należy uprzedzić o takiej sytuacji drugą stronę. A nie czekać aż ktoś zapyta dlaczego siedzisz z nosem w telefonie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Zachowałeś się jak te laski które o byle gówno robią focha. Jeżeli taki z Ciebie samiec alfa to było zareagować od razu i zwrócić jej uwagę a nie jak jakiś dzieciak uciekać do domu. Może nie byłeś dla niej po prostu na tyle interesujący by nie zerkała w telefon? Albo ma po prostu inne na ten temat spojrzenie i wystarczyło z nią chwilę porozmawiać a nie psuć od razu całego wieczora.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: mogła mieć jakiś ważny powód by być z kimś w kontakcie, tym niemniej wypadałoby, żeby od razu na wstępie uprzedziła o tym i z góry przeprosiła. Ona niefajnie się zachowała, ale i takie fochy są dziecinne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@AnonimoweMirkoWyznania: jesteś #!$%@?, miał byś jaja to byś wprost jej powiedział zeby boruty nie robiła tym telefonem, a tak ogonek podkuliłes i cyk do domku, a laska ci nie odpisała z zdarzenia twoją osobą ze #!$%@? nawet nie potrafiłeś jej do pionu postawic jedną trafną uwagą co #!$%@? z tym telefonem
  • Odpowiedz
  • 1
@Klepajro czy Ty czytasz to co on pisze mirku? Babka non-stop pisała na telefonie, to co Ty piszesz, że raz i już hurr durr? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: szkoda ze nie miałeś odwagi zapytać w oczy czemu musi ciagle pisać na telefonie i czy nie mogła by przestać bo cię to trochę drażni . Kto wie może by wystarczyło .
Myśle ze dało się to załatwić lepiej a może i wieczór był by milszy ...
  • Odpowiedz
@p-skr: no ale napisał jej, że przeszkadzał mu ten telefon, w sumie to mógł to powiedzieć jej w oczy ale zawsze lepsze to niż wymijanie i liczenie że się domyśli
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Co do używania tel to 100% racji. Ale sposób w jaki to zrobiłeś to dziecinada. Trzeba było powiedzieć wprost, albo jakimś żarcikiem to jeśli miała trochę oleju w głowie to by zrozumiała o co chodzi.

Takie czasy, że sporo osób uznaje to za normalne by siedzieć na telefonie w towarzystwie, ale jest to oznaka lekceważenia jednak drugiej osoby, no szczególnie na randce.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: problemy XXI wieku. Założe się, że gdybyś normalnie ją poprosił, aby odłożyła telefon to by to zrobiła, a ty dodatkowo teraz byś ją grzmocił. A tak to ani dziewczyna nie poruchała, ani ty i w sumie nikt nie wie o co chodzi. Naucz się komunikacji bo dziewczyna nie zrobiła nic złego - jeżeli jej znajomi i rodzice też piszą przy kimś może po prostu nie być świadoma i nie mieć
  • Odpowiedz