Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wczoraj po południu byłem na 3 randce z dziewczyną. Poszliśmy coś zjeść, a potem chwiiiile spacerowalismy. Ogolnie u mnie zasada jest taka że jeśli podczas randki dziewczyna korzysta z telefonu, wypisuje co chwile smsy (nawet z przerwami 25-30 minut) to dla mnie to jest brak szacunku do osoby z którą aktualnie spędza się czas. Na poprzednich randkach z nią się to nie przytrafiało, a na tej pierwszy raz. Prawie non stop od początku spotkania na telefonie. Efekt był taki że chwile po wyjściu z restauracji i po kilku jej sytuacjach z telefonem (nie minęło może 20 minut, a oczy wbite w smartfon) powiedziałem niespodziewanie że musze spadać mimo że rzekomo miałem wpaść do niej na film. Zdziwiła się ale powiedziała że spoko. Wieczorem do mnie napisała co się stało a ja powiedziałem że skoro woli pisać na smartfonie to niech to robi i mi czasu nie marnuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie odpisała. Wnerwia mnie to strasznie wszedzie, czy to na imprezach, czy w pracy, normalnie ludzie oderwani od rzeczywistości.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 142
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ale #!$%@?ą mnie komentarze w stylu "mogłeś jej zwrócić uwagę żeby nie pisała smsa", "a może musiała być z kimś w kontakcie?" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To po #!$%@? przyszła się spotkać skoro musiała być w kontakcie z kimś? A jeśli faktycznie musiała nie mogła tego powiedzieć podczas spotkania że ma ważną rozmowę z bratem/ciotką/psem/kotem?

@ewakuacja_z_europy: Ty to jednak jesteś ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
  • 0
@BotRekrutacyjny nie no spoko, izoluj mnie bo mam rację xD chyba, że też siedzisz na telefonie jak się z kimś spotykasz (na jednym z pierwszych spotkań) to Twoja broszka ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Co do ogólnej tezy się zgodzę, ale co do zachowania to cep z Ciebie - trzeba było zapytać czy wszystko w porządku bo widzisz, że na telefonie siedzi cały czas. Jakby babcie ma w szpitalu to ok, jakby się zreflektowała to ok, jak nie to wtedy mówisz, że jak jest zajęta to na razie.

A Ty strzeliłeś focha i kazałes się domyślać o co chodzi xd
  • Odpowiedz
  • 4
@BotRekrutacyjny no chyba jak się siedzisz z kimś 1 na 1 na spotkaniu to chyba należy się skupić na tej osobie a nie na telefonie? (ʘʘ) w bardziej logiczny sposób Ci tego nie wyjaśnię
  • Odpowiedz
a bym conajwyzej jakis zart rzucil i spytal co tam ciekawego jest w tym telefonie.


@zamocny: no właśnie o tym mówię, powinien ja spytać czy telefon jest ważniejszy od randki albo czy jej się nudzi. Jeśli to byłoby coś ważnego to by powiedziała a koleś by zapunktował, że się interesuje. Jeśli to były jakieś pierdoły a ona mimo uwagi nadal kontynuowała, to powinien powiedzieć że tego nie akceptuje i narka. A
  • Odpowiedz
@gnomos: zgadzam się - dokładnie jak napisałeś.
Zamiast zapytać czy wszystko w porządku bo cały czas zerka na telefon. Wolałeś strzelić focha jak jakaś panienka. Ogarnij się ziomek bo serio zachowujesz się jak cipka, a później gadasz, że #rozowepaski złe słabe itp.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: tez mnie to bardzo #!$%@?. Moja różowa to Chinka i też często siedzi na telefonie gdy spędzamy razem czas. Nie powiedziałem jej bezpośrednio jeszcze, że mnie to wkurza, ale daję jej lekkie sygnały co do tego, mając nadzieję, że się domyśli. Wgl azjaci to takie nerdy, że cały czas gęba w komórkę.
  • Odpowiedz
no zachowałeś sie jak prawdziwy samiec alfa, wzór męskości i dojrzałości - strzeliles focha i uciekłeś wymyślając jakieś kłamstewka


@gnomos: Jakby powiedział co mu leży na wątrobie w tamtym momencie to skończyłoby się tak samo, a tak istniała szansa, że baba sama się zreflektuje o co poszło. Z głupią nie warto się wiązać na dłuższą metę.
  • Odpowiedz
@gnomos: Wątpię, że ma 12 lat, bo on ma jakieś wartości oparte na wzajemnym szacunku. Jeśli ktoś ma tutaj 12 lat, to Ty z tym swoim spermiarskim podejściem. Przypuszczam, że gdyby laska podczas randki z Tobą wyciągnęła telefon i zaczęła bawić się w seks telefon z innym gościem tuż obok Ciebie, to na końcu byś jeszcze ładnie podziękował za wspaniale spędzony czas. Podsumowując: oby geny autora tego wpisu szły dalej w
  • Odpowiedz
a czasem bywa tak, że musisz być w z kimś w stałym kontakcie. Kiedyś to się nazywało być pod telefonem.


@gnomos: Owszem, zdarza się tak. W tej sytuacji, żeby nie wyjść na buraka uprzedza się (przy pierwszej sytuacji, kiedy się telefon wyciąga) "Przepraszam Elfiku, ale tak się złożyło, że dzisiaj ... i dlatego muszę być pod telefonem". Przy czym kultura nadal wymaga faktycznie ograniczenia kontaktów do minimum, a nie przy okazji
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: trzeba bylo zwrocic uwage pol zartem pol serio zeby odlozyla ten telefon xD Moze juz sie zaczynala czuc pewniej przy tobie i nie zawracala sobie glowy konwenansami. No ale jak chcesz. Tylko ze jesli oprocz tego dziewczyna byla spoko to mi byloby szkoda.
  • Odpowiedz