Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wczoraj po południu byłem na 3 randce z dziewczyną. Poszliśmy coś zjeść, a potem chwiiiile spacerowalismy. Ogolnie u mnie zasada jest taka że jeśli podczas randki dziewczyna korzysta z telefonu, wypisuje co chwile smsy (nawet z przerwami 25-30 minut) to dla mnie to jest brak szacunku do osoby z którą aktualnie spędza się czas. Na poprzednich randkach z nią się to nie przytrafiało, a na tej pierwszy raz. Prawie non stop od początku spotkania na telefonie. Efekt był taki że chwile po wyjściu z restauracji i po kilku jej sytuacjach z telefonem (nie minęło może 20 minut, a oczy wbite w smartfon) powiedziałem niespodziewanie że musze spadać mimo że rzekomo miałem wpaść do niej na film. Zdziwiła się ale powiedziała że spoko. Wieczorem do mnie napisała co się stało a ja powiedziałem że skoro woli pisać na smartfonie to niech to robi i mi czasu nie marnuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie odpisała. Wnerwia mnie to strasznie wszedzie, czy to na imprezach, czy w pracy, normalnie ludzie oderwani od rzeczywistości.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 142
  • Odpowiedz
@NitaInco: To chyba mogla kulturalnie przeprosic i powiedziec, ze musi odpisac. Az tak bardzo Ci zachowanie normalnych ludzi przeszkadza, ze musisz wymyslac idiotyczne usprawiedliwienia w obronie osob pozbawionych kultury?
  • Odpowiedz
@pelzajacy_slimak: Z opisu wynika, ze nie chcial doprowadzic do konfrontacji. Wytlumaczyl jej swoje zachowanie dopiero pozniej, kiedy ona sama napisala do niego. Samo to, ze laska juz mu nie odpisala swiadczy o tym, ze nie dotarlo to do niej.
  • Odpowiedz
  • 1
@Verdu dzieki za przedstawienie sie. Nieumiejętność czytania ze zrozumieniem oraz osądzanie ludzi bez próby zrozumienia sytuacji jak widzę nadal modne. I ty masz prawa wyborcze? Po pierwsze nigdzie nie napisałem, że to co zrobiła było normalne. Napisałem, że są sytuacje, które zmuszają do ciaglego kontaktu. A biorac pod uwagę, że na 2 pierwszych randkach zachowywala sie normalnie, należy mniemać że miala ważny powod. Jesli nie to mógł ją #!$%@?ć face to face
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: xD i nagle okazuje się, że każdy przylepiony do telefonu 24/24 to po prostu musi być w kontakcie z mamą, bratem, babcią, po prostu sprawa zycia i śmierci, a nie po prostu klepanie o dupe maryni ze znajomymi i rodziną. Ahh te zniewolone bezmózgi i ich próba racjonalizacji.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ja bym zaczął od żartobliwego zapytania czy pracuje w CIA i musi być w stałym kontakcie z oficerem operacyjnym, że ciągle siedzi na telefonie. Są różne sytuacje, nie ma co robić z siebie pieniacza. Jakby dalej nie załapała to jasny komunikat o końcu spotkania, bo i tak #!$%@? i prawienie morałów na etapie randkowania drastycznie zmniejsza szanse na cokolwiek.
  • Odpowiedz
@gnomos: no ale co powinien zrobic? dopytywac doroslej osoby dlaczego jest obecna cialem a nie duchem na randce? ja bym conajwyzej jakis zart rzucil i spytal co tam ciekawego jest w tym telefonie. no ale pojawia sie pytanie ogolnie o maniery takiej dziewczyny i pytanie co potem? tak w kolko ja upominac przy kazdej sytuacji jak ma sie zachowac. wy beta-orbiterzy to byscie kazde chamstwo zaakceptowali i upadlali sie z byle
  • Odpowiedz
@gnomos: Dobrze ci napisał. Gniję z wykopowych wannabe samców alfa, którzy trzymają się jakichś urojonych gównoteorii a jak przyjdzie co do czego to i tak #!$%@?ą. I wyjdą na creepa albo płaczliwą #!$%@?ę. Jeszcze do tego prawdopodobnie to jest młoda dziewczyna, która ma pstro w głowie i nawet nie ogarnęła, że to może kogoś wkurzać. Nie bronię, bo p0lka to trzeci sort kobiety, ale mimo wszystko.

Sam spotykałem się z wieloma
  • Odpowiedz